Påmeldte deltakere til BSC sammenlagtresultater

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klubb

Arrangementets navn: BSC sammenlagtresultater
Arrangørklubb: Varegg Fleridrett
Dato: fredag 27 januar 2012 - søndag 29 januar 2012

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 175 påmeldte deltakere.

Herrer (105)

Navn Klubb Brikkenummer
Per Arne Aadland Samnanger IL Sentrumssprint
Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Stig Alvestad Ganddal IL Nattsprint
John Olav Alvsvåg Fana IL Nattsprint
Tord E. Andersen Eiker OL Sentrumssprint
Simen Jevne Arnesen Hamar OK Sentrumssprint
Kjell Arne Askeland Fana IL Nattsprint
Severin Berglia Eiker OL Nattsprint
Oscar Berlin Eiker OL Sentrumssprint
Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL Nattsprint
Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg Sentrumssprint
Trygve Buanes TIF Viking Nattsprint
Mads Bratland Claussen Fana IL Sentrumssprint
Sander Claussen Fana IL Sentrumssprint
Kjetil Damm TIF Viking Sentrumssprint
Sondre Damm TIF Viking Sentrumssprint
Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Andreas Djupesland Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett Nattsprint
Mathias Drage Kongsberg OL Sentrumssprint
Erik Dymbe Gneist, IL Sentrumssprint
Simen Dymbe Gneist, IL Nattsprint
André Dyrstad Gneist, IL Sentrumssprint
Bjarte Eikanger TIF Viking Sentrumssprint
Tom Eirik Eikanger IL Gular Nattsprint
Jakob Eikner Fana IL Sentrumssprint
Olav Ekrheim Fana IL Sentrumssprint
Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb Sentrumssprint
Lars Fjellanger Fana IL Sentrumssprint
Jonas Gjesdal Varegg Fleridrett Nattsprint
Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL Sentrumssprint
Sondre Sande Gullord NTNUI Sentrumssprint
Karsten Hervik Hansen Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett Nattsprint
Sigur Heggedal Kongsberg OL Sentrumssprint
Bjart Are Hellen TIF Viking Sentrumssprint
Brage Hellen TIF Viking Sentrumssprint
Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering Sentrumssprint
Jo Forseth Indgaard Frol IL Sentrumssprint
Ulf Forseth Indgaard Frol IL Sentrumssprint
Tom Johannessen Gneist, IL Sentrumssprint
Øyvind Johannessen Gneist, IL Sentrumssprint
Eskil Kinneberg IFK Göteborg Sentrumssprint
Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Magne Knudsen Gneist, IL Sentrumssprint
Sondre Kongsgård Gneist, IL Nattsprint
Björn Sundberg Kvale Gneist, IL Nattsprint
Ivar Kvale Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
Kristoffer Susort Kvale Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
Martin Susort Kvale Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
Mikal Brastad Larsen Kristiansand OK Sentrumssprint
Roald Laurantsen Gneist, IL Nattsprint
Dag Lofthus Hamar OK Sentrumssprint
Carl Petter Lyngen Frol IL Sentrumssprint
Kristian Løvås Varegg Fleridrett Nattsprint
Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) Sentrumssprint
Knut A Molvik Gneist, IL Sentrumssprint
Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Håvard Myhre Kongsberg OL Sentrumssprint
Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
Johannes Narum Hamar OK Nattsprint
Tore Svein Nese Askøy OL Nattsprint
Andreas Fleten Nielsen Varegg Fleridrett Nattsprint
Rune Nygaard IL Gular Nattsprint
Espen Falck Nygård Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
Kristoffer Nygård Egersund OK Sentrumssprint
Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Per Einar Pedersli OL Trollelg Nattsprint
Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg Sentrumssprint
Torjus Raa Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Fredrik Raastad Skien OK Sentrumssprint
Håkon Reikvam IL Gular Nattsprint
Eirik Rustad Raumar Orientering Sentrumssprint
Kristian Rykkje Fana IL Sentrumssprint
Ronny Rykkje Fana IL Sentrumssprint
Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Sindre Rønning Frol IL Sentrumssprint
Håkon Sandven Fana IL Sentrumssprint
Sindre Sandven Kongsberg OL Sentrumssprint
Øyvind Schjelderup Freidig Sentrumssprint
Bjørn-Inge Skage Gneist, IL Nattsprint
Lars Sandstad Skjeset Frol IL Sentrumssprint
Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb Sentrumssprint
Yngve Skogstad Frol IL Nattsprint
Lasse Solheim Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Morten Sundli Ganddal IL Sentrumssprint
Oddvar Taksdal Ganddal IL Sentrumssprint
Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb Sentrumssprint
Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
Eirik Vikane IL Gular Nattsprint
Anders Vister Raumar Orientering Sentrumssprint
Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL Sentrumssprint
Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering Nattsprint, Sentrumssprint
Morten Jarvis Westergård Järla Orientering Sentrumssprint
Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Emil Wingstedt Halden SK Sentrumssprint
Jørn Ove Woldsdal Varegg Fleridrett Sentrumssprint

Damer (70)

Navn Klubb Brikkenummer
Ida Johanne Aadland Samnanger IL Sentrumssprint
Ingeborg Aadland Samnanger IL Sentrumssprint
Lisbeth Aadland Samnanger IL Sentrumssprint
Marie Aadland Samnanger IL Sentrumssprint
Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK Sentrumssprint
Anja Arbter Konnerud IL Sentrumssprint
Anne Katrine Aubert Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Anette Baklid Konnerud IL Nattsprint
Kristine Berglia Eiker OL Sentrumssprint
Torill Brekken Ganddal IL Nattsprint
Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
Lone Brochmann Eiker OL Sentrumssprint
Synnøve Bråten Vegårshei IL Sentrumssprint
Lise Christensen TIF Viking Sentrumssprint
May-lill Damm TIF Viking Sentrumssprint
Valentina Dimitrova Gneist, IL Nattsprint
Marianne Dymbe Gneist, IL Sentrumssprint
Marie Dymbe Gneist, IL Nattsprint
Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Runa Fremstad Konnerud IL Sentrumssprint
Linn Kristine Gjesdal Lillomarka OL Sentrumssprint
Wenche Gjesdal Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Nina Goga Bergens TF Sentrumssprint
Elena Grand Gneist, IL Sentrumssprint
Therese Haare Konnerud IL Sentrumssprint
Taran Halvorsen Konnerud IL Sentrumssprint
Borghild Hervik Hansen Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
Siri Elisabet Helle Fana IL Sentrumssprint
Marie Hammer Håversen Raumar Orientering Sentrumssprint
Bjørg Kocbach Bergens TF Sentrumssprint
Siri Kollerud Lillomarka OL Sentrumssprint
Gerd Kvale Gneist, IL Nattsprint
Sofie Lillestrand Fredrikstad SK Sentrumssprint
Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering Sentrumssprint
Liv Sylvi Meyer Gneist, IL Nattsprint
Ingelinn Molvik Gneist, IL Sentrumssprint
Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering Sentrumssprint
Ingjerd Myhre Kongsberg OL Sentrumssprint
Eldbjørg Narum OL Vallset/Stange Sentrumssprint
Marte Narum OL Vallset/Stange Sentrumssprint
Maren Bunæs Nilsen Eiker OL Sentrumssprint
Marit Nipen Gneist, IL Sentrumssprint
Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Marie Nordbye Nybø Konnerud IL Sentrumssprint
Kari Alexandra Nødland Ålgård Orientering Sentrumssprint
Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) Sentrumssprint
Johanne Rakner Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Elise Rognsvåg Fana IL Sentrumssprint
Ingunn Rognsvåg Fana IL Sentrumssprint
Turid Rognsvåg Fana IL Sentrumssprint
Ingrid Roll Fana IL Sentrumssprint
Lene Rykkje Fana IL Sentrumssprint
Vibeke Rykkje Fana IL Sentrumssprint
Lise Smedberg Eiker OL Sentrumssprint
Constance Storvestre Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Gøril Rønning Sund Frol IL Sentrumssprint
Tone Aamli Sundtjønn Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Anita Sælevik Haugesund IL Orientering Sentrumssprint
Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering Sentrumssprint
Anne-Kathrine Torvund Klubbløs Nattsprint
Christiane Trösse Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Camilla Vikingsen TIF Viking Sentrumssprint
Maria Njølstad Vonen Varegg Fleridrett Sentrumssprint
Oda Wennemo Halden SK Sentrumssprint
Therese Åsheim Konnerud IL Sentrumssprint

Annonser

Blodslitet 2014