Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås ny Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås ny Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 15 januar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Silje Ekroll JahrenNydalens SK500307
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119
Siri UlvestadNydalens SK504622
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Ståle HeitmannFossum IF500614
Svein NygårdLillomarka OL229680
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Beat RothNydalens SK221016
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072
Sveinung SyversenOppsal Orientering502233
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17- A kort (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Audun BjerknesMåren OK501317
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Audun JørgensenØstmarka OK231406
Donatas KontautasOK Moss503666
Christopher LadimOK Moss212141
Sondre LadimOK Moss503554
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Trond RetteraasenIndre Østfold OK199334
Tor RingstadHedrum OL506789
Thomas RoskifteOK Moss501165
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Thomas TubbehaugenOK Moss222453

Night & Fog Masters Men (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Tore BjørnerødOK Moss195675
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering91567
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering503955
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL89632
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Peter KlavenessMåren OK501154
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ove MartinsenHauketo IF199744
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Christopher SchiveOK Moss207790
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

D 13-16 C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Erle Elise WoldOK Moss212076
Julie Sophie WoldOK Moss213225

H 13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533

Åpen C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF502429
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Linda FredhOK Moss506342
Dag HauglandOslo kommunes bedriftsidrettslag224500
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss217741
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering245579
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Frida van MegenOppsal Orientering239183
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573
Hanne WoldOK Moss96146

Annonser

IOF Eventor