Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Røsskleivaløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Røsskleivaløpet
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 1 desember 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 139 påmeldte deltakere.

D17 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Grete S B HoviSkien OK502919
Elin BjervaLarvik OK180000
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Silje Borge HoviSkien OK79803
Astrid BrevikStokke IL211374
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Hanne HerumOK Skeidi89670
Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL206530
Tonny LindquistOK Skeidi504612
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Gro PedersenOK Skeidi504630
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Rita RaastadSkien OK502129
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Hanne VassendPorsgrunn OL241426
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D16 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Annika van RaaijHedrum OL187291
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL234921
Linn StrømSandefjord OK223916
Lise StrømSandefjord OK207893
Pernille ZagarLarvik OK212310

H16 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Niclas GunnerødStokke IL159929
Martin HalvorsenStokke IL224276
Henrik R HoltHedrum OL186936
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Gaute NysæterSkien OK170884
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Leo RollefsenSkien OK197168
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK233650
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H17 (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Ole FlaattenOK Skeidi91507
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Lars FremstadLarvik OK500246
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Knut GjoneSandefjord OK223921
Arve GlittumOK Skeidi188444
Inge GlittumOK Skeidi190985
Jan GlittumOK Skeidi194707
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Morten HamreIL Hauken89505
Åsmund HasaasOK Skeidi191166
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Sindre R HoltHedrum OL221389
Harald HoviSkien OK239501
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL188892
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Tom KristensenLarvik OK177539
Harald KvisliNotodden OL207900
Eirik LarsenSkien OK222237
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Lars Rune LieOK Skeidi206364
Petter LøeNotodden OL86885
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Skjalg NysæterSkien OK501323
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Harald OmlandSkien OK507027
Jon Øivind PedersenOK Skeidi500053
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Fredrik PollandOK Skeidi172271
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Espen RaastadSkien OK211809
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Arild RørholtOK Skeidi62460
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150
Per Einar StrømHedrum OL221210
Jørn SundbyLarvik OK504453
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Jens TjentlandLardal OL165201
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL199369

Annonser

IOF Eventor