Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ribbe & Loff

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ribbe & Loff
Arrangørorganisasjon: Sentrum OK
Dato: lørdag 8 desember 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 117 påmeldte deltakere.

D 17- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cecilie AndersenKlubbløs
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Helena AxelssonNydalens SK224261
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Anne DanielsenNydalens SK207677
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Britta FismenFossum IF225242
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Linda FredhOK Moss506342
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Randi HøilundSentrum OK213223
Barbara KaroliSentrum OK39593
Svenja KernstockVBIL206234
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Aleidis LøkenHeming Orientering400966
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Anne Kristine NorderudIL Tyrving220780
Maren NorderudIL Tyrving502350
Louise OramBækkelagets SK197974
Liv PaltielKlubbløs229747
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Hege WangLillomarka OL503668
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK505437
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF502419
Randi NilstadIL Tyrving222047
Sissel PlejdrupOppsal Orientering191079
Kjersti ThoStabæk IF87564

H 17- (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Stein BlomsethVålerengens IF195953
Knut BårtveitBø OL507062
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Einar EkelandOddersjaa SSK234873
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Andreas GehrmannKlubbløs
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving502357
Stein H. HagenFossum IF504815
Uno HanslienKlubbløs221317
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Lars Steinar HefreBø OL227730
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL184297
Thor HobækGassecure BIL
Torstein HoleNydalens SK197809
Knut Harald HyllesethSentrum OK223712
Harald IweIL GeoForm195754
Håkon JendalFossum IF214746
Stefan KernstockVBIL206372
Tom KristensenLarvik OK177539
Jon LahlumIL GeoForm500337
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Terje MelsomFossum IF183681
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK189743
Børge PedersenNydalens SK194140
Tobias R. HyllesethSentrum OK225270
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Bjørn Erik ReinsethNydalens SK157765
Harald RikheimKlubbløs186200
Tor RingstadHedrum OL506789
Tor Gunnar SaakvitneKlubbløs
Halvor SaunesNydalens SK195811
Ivar SeierstadIL GeoForm222581
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering502557
Jørn SundbyLarvik OK504453
Eirik TandrevoldFossum IF208597
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Dag WangLillomarka OL192510
Gløer O WinsvoldSentrum OK488280
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 60- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BaugerOK Moss222257
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jon FanavollKamp/Vestheim IF211218
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Bjørn GrindeOslostudentenes IK506358
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Pål Woldstad HanssenEiker OL501774
Rune HultgreenIL GeoForm183677
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Olav NipenIL Tyrving197973
Per OsenVestre Akers SK197509
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Alf PettersenIL Tyrving222468
Helge RevhaugRingerike OL214964
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Jørgen LerFet OL213150
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Felix R. HyllesethSentrum OK168429
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918

D 16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Jenny WinsvoldSentrum OK204119

Annonser

IOF Eventor