Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 21 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 89 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

Damer - mellomlang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb199748
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)152402

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

Herrer - kort løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

Herrer - mellomlang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjarne GimreGanddal IL200598
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758

Herrer - lang løype (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Bertrand DenieulJWC BIL200364
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Inge LølandKlubbløs200772
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Gunnar ThorsetStavanger kommune BIL192444
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Herrer - XLang (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Tobias RøddeGanddal IL197866
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer- XLang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844

Annonser

IOF Eventor