Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 21 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 48 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

Damer - mellomlang løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)152402

Herrer - kort løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

Herrer - mellomlang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjarne GimreGanddal IL200598
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

Herrer - lang løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Bertrand DenieulJWC BIL200364
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Inge LølandKlubbløs200772
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL185860
Gunnar ThorsetStavanger kommune BIL192444
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Herrer - XLang (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Damer- XLang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844

Annonser

IOF Eventor