Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 11 desember 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving220737
Svein NygårdLillomarka OL229680
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Göran WinbladRehns BK209717

H 17- A kort (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Audun BjerknesMåren OK501317
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering92145
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering94053
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Christopher LadimOK Moss212141
Sondre LadimOK Moss503554
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Øyvind LøkenOK Moss187141
Timothy RichardsonNydalens SK506692
Halvor SaunesNydalens SK195811
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering502557
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Thomas TubbehaugenOK Moss222453

Night & Fog Masters Men (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Tore BjørnerødOK Moss195675
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering503955
Dag BrenåsVarteig OL221080
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Jon FredriksenHauketo IF89523
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Kjetil KarlsenTeam Jeløy222689
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Peter KlavenessMåren OK501154
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Christopher SchiveOK Moss207790
Torgeir SnilsbergOK Moss505269
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

D 13-16 C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Erle Elise WoldOK Moss212076
Julie Sophie WoldOK Moss213225

H 13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533

Åpen C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Linda FredhOK Moss506342
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK229751
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss212685
Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK189743
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Trond RetteraasenIndre Østfold OK199334
Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering245579
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573
Hanne WoldOK Moss96146

Annonser

IOF Eventor