Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Øksnevadskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Øksnevadskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 5 desember 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 101 påmeldte deltakere.

Damer - kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv Hilde BergSUS BIL209944
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

Herrer - kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

Damer - mellom (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Ragnhild AuglændGanddal IL507085
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)158628
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Hilde HetlandEgersund OK224784
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)152402

Herrer - mellom (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Jonas Bolstad ScheieFrøyland IL220752
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Ernst KristensenStatoil BIL239552
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Bjørn SivertsenSkanska Norge 500391
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb188805
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Håvard SvihusFrøyland IL227534
Rune SvihusFrøyland IL209851
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758

Damer - lang (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193

Herrer - lang (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)181602
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Bertrand DenieulJWC BIL200364
Geir FrøytlogEgersund OK183826
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Inge LølandKlubbløs200772
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Otte OmdalGanddal IL185860
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Per OsenVestre Akers SK197509
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Gunnar ThorsetStavanger kommune BIL192444
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Damer - XL (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Herrer - XL (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Erik LimaGanddal IL209922
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tobias RøddeGanddal IL197866
Henning SundbyGanddal IL225587
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Annonser

IOF Eventor