Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinter-Jukola #9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinter-Jukola #9
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 9 januar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

A-lang (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter AasrumLarvik OK220980
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Arne DirdalLarvik OK198720
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Helge GisholtOK Skeidi238122
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Sindre R HoltHedrum OL221389
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Tone StoklandSandefjord OK188461
Jørn SundbyLarvik OK504453
Hanne VassendPorsgrunn OL241426

A-kort (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Tom AasrumHedrum OL221390
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Elin BordøyHedrum OL187285
Jan BøhleOL Trollo221216
Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK212572
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Lars FremstadLarvik OK500246
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Espen JohnsenHedrum OL182118
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Kai MidtskogenBotne SK506682
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Harald OmlandSkien OK507027
Espen RaastadSkien OK211809
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Iril RingheimLarvik OK180714
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Per Einar StrømHedrum OL221210
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Lenka WestinPorsgrunn OL92307
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Mie ZagarLarvik OK217726
Per Henrik ZagarLarvik OK217736
Pernille ZagarLarvik OK212310

C-løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Sigrid Bakken HamreLarvik OK212362
Ragnar HillestadLardal OL502481
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Malin Sjøvold JohnsenLarvik OK186829
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Rita RaastadSkien OK502129
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

Annonser

IOF Eventor