Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #1
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 13 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 96 påmeldte deltakere.

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering62357
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119
Siri UlvestadNydalens SK504622
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Andreas AndersenOppsal Orientering506917
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Ivar LundanesIL Tyrving200904
Thor MellaOppsal Orientering187259
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573
Anders NordbergNydalens SK181232
Sindre NordhagenOppsal Orientering207007
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving220737
Svein NygårdLillomarka OL229680
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering199444
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Thomas RuudOppsal Orientering500636
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072
Torkil Eide SolstadIL Tyrving502445
Johan SvedbergHeming Orientering504576
Øystein SørensenNydalens SK232977
Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering184471
Anders VisterNydalens SK209926
Göran WinbladRehns BK

H 17- A kort (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Audun BjerknesMåren OK501317
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering94053
Fredrik HolthÅs-NMBU Orientering239393
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Kent KopperudIndre Østfold OK179968
Christopher LadimOK Moss212141
Øystein OlsenOK Moss89387
Thomas RoskifteOK Moss501165
Halvor SaunesNydalens SK195811
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering502557
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222

Night & Fog Masters Men (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Tore BjørnerødOK Moss195675
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Jon FredriksenHauketo IF89524
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Kjetil KarlsenTeam Jeløy222689
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Peter KlavenessMåren OK501154
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Christopher SchiveOK Moss207790
Torgeir SnilsbergOK Moss505269
Rune TeiglandØstmarka OK506994
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

D 13-16 C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Tuva LundsrudOK Moss
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Erle Elise WoldOK Moss212076
Julie Sophie WoldOK Moss213225

H 13-16 C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Sondre LadimOK Moss503554

Åpen C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Linda FredhOK Moss506342
Marit-Elin IdenTeam Jeløy502924
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss217741
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573
Hanne WoldOK Moss96146
Ingrid Kristine YdseÅs-NMBU Orientering

Annonser

IOF Eventor