Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tinos minneløp 2018

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tinos minneløp 2018
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 17 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

3 km (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Petter LøkkebergFredrikstad SK209930
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Kristine RoskifteOK Moss500905
Julie Sophie WoldOK Moss213225

5 km (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Linda FredhOK Moss506342
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Kjetil KarlsenTeam Jeløy222689
Peter KlavenessMåren OK501154
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Ove MartinsenHauketo IF199744
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Tor RingstadHedrum OL506789
Thomas RoskifteOK Moss501165
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Hanne WoldOK Moss96146

8 km (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Dag BrenåsVarteig OL221080
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Christopher LadimOK Moss212141
Sondre LadimOK Moss503554
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Svein NygårdLillomarka OL229680
Øystein OlsenOK Moss89387
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Torgeir SnilsbergOK Moss505269
Ralph StreetBækkelagets SK502673
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Thomas TubbehaugenOK Moss222453

Annonser

IOF Eventor