Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløp og NM mellom, ski-o helg på Hedmarksvidda

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløp og NM mellom, ski-o helg på Hedmarksvidda
Arrangørorganisasjoner: Løten o-lag / Vang OL
Dato: lørdag 19 januar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 263 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL
Emma Pedersen ElverhøiVang OL
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK
Tuva HaugeIL Tyrving
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll3398955
Elias MolundIL Tyrving
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll3831047
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll3830049
Julie Gjessing SkjesetVang OL

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL
Marte EgerKongsberg OL
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK
Eline KravdalGjø-Vard OL3820206
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442

D 13 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb3809902
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239

D 14HL (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3522380
Tiril Ebon EspedalNydalens SK3885605
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Maren HenriksenVang OL
Signe HoloFossum IF3807005
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Mari Ovidia RanestadHamar OK3723624
Marie ScheeleNydalens SK3725330

D 15HL (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag3651247
Henriette BergLøten o-lag3998945
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Marie KvarmeSturla, IF3977931
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

D 16HL (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK3640745
Emma EngehultNotodden OL3700697
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Tiril HolenKonnerud IL3768009
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Ane Malene KolstadFreidig3654035
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Pia Young VikNydalens SK3993128

D 17NM (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Marte Fallbakken BergeLøten o-lag3316429
Emelie BrudinIFK Mora OK3808805
Eliane DeiningerIFK Mora OK
Marianne DæhliNydalens SK3809597
Helene EgerKongsberg OL3708633
Anne Willkommen EikenNTNUI4015418
Tilla Farnes HennumLierbygda OL3816220
Zsuzsa FeyIL Tyrving3739919
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Maren Jansson HaverstadLierbygda OL3255163
Lea HnilicaIFK Mora OK
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Clara JohanssonOK Skärmen
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3946696
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Marit Melby JacobsenLardal OL4004842
Sarah PerssonÅtvidabergs IF
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Synne StrandLierbygda OL3847712
Anna UlvensøenNTNUI3673902
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Julia WannerIFK Mora OK
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Margrethe WisløffNTNUI3885043
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK3652807
Kristin EgerKongsberg OL
Stine Olsen KirkevikHamar OK3932191
Arnhild KroghOppsal Orientering3713765
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Line SletnerLillomarka OL3883576
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448

D 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Helga HaverstadLierbygda OL3668514
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL4009106
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering3818796
Ingrid KvistadKongsberg OL3922747
Anne MadslienNydalens SK3818739
Marianne MyklebustHamar OK3636255
Jorun RuudAsker Skiklubb3807872
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll3817632
Hege SolerødGjø-Vard OL3895117
Mette SpangbergKonnerud IL3803616
Vanja StaffOL Toten-Troll3981255
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb3385135

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit RøsteRingsaker OK

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3638129
Emil Tonjer FingarsenElverum OK
Lars FlaskerudOL Toten-Troll3831997
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3216736
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK3954161
Magnus MolundIL Tyrving3951183
Ask Felland SætnanFossum IF3946688

H 13 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Amund FlaskerudOL Toten-Troll3832144
Eirik Olsen KirkevikHamar OK3665130
Even LienGjø-Vard OL3802576
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384

H 14HL (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL4016796
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Håvard EikRaumar Orientering3682309
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Jonas HickenIL Koll3961869
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll3831880
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285

H 15HL (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3884111
Arne BerganKongsberg OL3828506
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Benjamin GjoneSandefjord OK
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Lars LienGjø-Vard OL3809290
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb3963923
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Hugo PerssonÅtvidabergs IF
Jakob RastadAsker Skiklubb3643848
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045

H 16HL (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Gaute BerganNydalens SK3604097
Arthur BrunborgNittedal OL3630829
Johan EgerKongsberg OL3707791
Sander Tonjer FingarsenElverum OK
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Gaute LindaasElverum OK3998283
Mats LindaasElverum OK3828647
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Henning StrandIL BUL-Tromsø3709789
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

H 17NM (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Simen BallangrudOL Toten-Troll3693603
Audun BerganNydalens SK3607686
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Klaus CsucsIFK Mora OK
Jostein Svaland DaleVang OL3964889
Andreas M. EdvardsenAsker Skiklubb3644937
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Henrik EijsinkNydalens SK3603875
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Eskil FrøislandVang OL4004586
Anders HaugeAsker Skiklubb3932688
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Audun HeimdalKonnerud IL3917200
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI3701604
Isak JonssonNydalens SK4024378
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3947553
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Even LindaasVang OL3998374
Lars LystadNydalens SK4017372
Jørgen MadslienNTNUI3916871
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Jakob MoOL Toten-Troll3831831
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF3776077
Adrian OpheimNTNUI3669116
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3684511
Jonatan StahlIFK Mora OK3729878
Ove SætraHadeland OL3942893
Bjørnar TollefsenOK Øst
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Øyvind WiggenByåsen IL3915832
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017
Jørgen WulfsbergNTNUI3975018
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Øystein Kvaal ØsterbøWing OK3777877
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

H 40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BaklidKonnerud IL3981040
Bjørn BergeHadeland OL3655172
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Sigmund HansenGjø-Vard OL
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Jappe HjelsethNydalens SK
André JægtvikKonnerud IL3982204
Håvard KvammeOL Toten-Troll3982741
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK
Kjetil MolundIL Tyrving3950359
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Anders SollienOL Toten-Troll3830940
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Eskil ÅsmulOL Trollelg

H 50- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF3565124
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Jon Iver BakkenNydalens SK4004974
Nils BerganNydalens SK3613114
Per Øivind EgerKongsberg OL
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Rune EngehultNotodden OL
Kim Farnes HansenLierbygda OL4003547
Arne FossheimAsker Skiklubb3812245
Per GustafssonKongsberg OL3978434
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø3936333
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Terje HenriksenAsker Skiklubb4003562
Geir Holm GundersenSturla, IF3928116
Øystein HoloFossum IF3781697
Jon Erik KvarmeSturla, IF3649746
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Syver LøkenKongsberg OL3829769
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK3601275
Yngve MobråthenBotne SK
Thomas PerssonÅtvidabergs IF
Erlend SlokvikOL Toten-Troll3817301
Per Ola UlsethNydalens SK3984341
Øystein WiggenByåsen IL4003323

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BergersenHamar OK
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL3292604
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn3512126
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3846086

Direkte Lang (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BerganKongsberg OL3829652
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3880283
Henning SpjelkavikIL Tyrving4018834
Ingrid StengårdFältjägarnas IF3743390
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364

Direkte Kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL
Arne ArnesenHamar OK
Anne FrøislandVang OL
Erik HaugenRingsaker OK
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK

Annonser

IOF Eventor