Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til ”Rekruttenes aften 2018” Bergensregionen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: ”Rekruttenes aften 2018” Bergensregionen
Arrangørorganisasjon: Hordaland
Dato: tirsdag 13 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 79 påmeldte deltakere.

rekrutter -12 (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett
Håkon AldenAskøy OL
Lukas AndersenKlubbløs
Amélie Bauer-FurnesFana IL
Fredrik BlomquistBergens TF
Josefine BlomquistBergens TF
Ingrid BrattbakkFana IL
Iris Popsueva BuanesTIF Viking
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking
Håvard Castillo-RydsaaKlubbløs
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett
Erica Juliet EideFana IL
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL
Kirill EikangerGneist, IL
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL
Maria Ormberg EllingsenGneist, IL
Kristina FintlandGneist, IL
Sverre Rafaelsen FrantzenFana IL
Dagfinn GjerstadOsterøy IL
Stine Marie Tefre GriegFana IL
Gjert GrønnevetIL Gular
Live GrønnevetIL Gular
Sjur GrønnevetIL Gular
Marius GuibertVaregg Fleridrett
Dorthea Hennø HaugenFana IL
Magnus Hennø HaugenFana IL
Filip HausvikAskøy OL
Idun HeklandIL Gular
Emil HeksemFana IL
Oskar HeksemFana IL
Ida JakobsenAskøy OL
Maria JakobsenAskøy OL
Hedda Jansson RønnestadFana IL
Emil Øye KragsethIL Gular
Ylva MagnussenTIF Viking
Live Albertsen MjeldeTIF Viking
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL
Jakob Iversen PausAskøy OL
Jonas Breistein PedersenTIF Viking
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett
Katinka SannesTIF Viking
Memund Daltveit SlettebøFana IL
Sofia Daltveit SlettebøFana IL
Gard Nystuen SolliAskøy OL
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL
Thord Nystuen SolliAskøy OL
Emilie SolvikGneist, IL
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett
Marie ThomassenVaregg Fleridrett
Andreas Vaksdal TveitdalFana IL
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb
Stine A. ZeilGneist, IL

klubbens ansvarlige kontaktperson (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb
Ragnhild BalsvikOsterøy IL
Trygve BuanesTIF Viking
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett
Ellen GrønnevetIL Gular
Geir HeksemFana IL
Randi HoleBergens TF
Bjørge SolliAskøy OL
Margrete SolvikGneist, IL

øvrig ledsager (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne-Rikke AldenAskøy OL
Trude BjørkaasAskøy OL
Valentina DimitrovaGneist, IL
Jens Kristian EllingsenGneist, IL
Martin GrønnevetIL Gular
Anders Nydal HaugenFana IL
Gaute JakobsenAskøy OL
Sven Arild JohannessenAskøy OL
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett
Vegard MagnussenKlubbløs
Camilla NystuenAskøy OL
Liv OrmbergGneist, IL
Vidar PedersenTIF Viking
Håvard SannesTIF Viking
Thomas Ewen Daltveit SlettebøKlubbløs

Annonser

IOF Eventor