Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstkarusellen Løp 3 - Alsvig

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstkarusellen Løp 3 - Alsvig
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 8 desember 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780

Damer - mellomlang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv Hilde BergSUS BIL209944
Eli FrafjordGanddal IL501510
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Anna TaksdalGanddal IL188955
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

Damer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Herrer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

Herrer - mellomlang løype (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Bjarne GimreGanddal IL200598
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Oddmund NordgårdSUS BIL209736
Arne NygaardKlubbløs220838
Otte OmdalGanddal IL185860
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Jan-Kenneth PolleKlubbløs506664
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Leif Gunnar WikeneKlubbløs500502
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
John BreilandKlepp IL216856
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Inge LølandKlubbløs200772
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Nybegynnerløype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Sandstad RøylandKlubbløs
Kathrin SandstadKlubbløs

Annonser

IOF Eventor