Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstkarusellen løp 1 - Tasta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstkarusellen løp 1 - Tasta
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 10 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

Damer - mellomlang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb199748
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

Damer - lang løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke LamarkGanddal IL189151
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Herrer - kort løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040

Herrer - mellomlang løype (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan ArendalStatoil BIL192611
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Stein Arve FinnestadAvito Aktiv67806
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb168804
Bjarne GimreGanddal IL200598
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Geir HusdalTIF Viking226952
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Per Marthon MælandAftenbladet BIL181757
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Arne NygaardKlubbløs220838
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
André SirevågKlubbløs172974
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Daniel Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubb191283
Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb183956
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Leif Gunnar WikeneKlubbløs500502
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
John BreilandKlepp IL216856
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Geir SandSUS BIL181660
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Mellom-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ingar HadlandGanddal IL200254

Annonser

IOF Eventor