Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp, Resafjell

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp, Resafjell
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 7 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Elin NorveelGanddal IL181653
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730

Damer - mellomlang løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HetlandEgersund OK224784
Randi LadstenTime kommune BIL195728

Damer - lang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Herrer - kort løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)195724
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384

Herrer - mellomlang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Charles-Francois FarbosJWC BIL210089
Bjarne GimreGanddal IL200598
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150

Herrer - lang løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Bertrand DenieulJWC BIL200364
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Ove OalandGanddal IL216734
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Geir SandSUS BIL181660
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Herrer - XLang (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Tobias RøddeGanddal IL197866
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Damer- XLang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735

Annonser

IOF Eventor