Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sjusjørennet mellom - Ski-O

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sjusjørennet mellom - Ski-O
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 16 desember 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 260 påmeldte deltakere.

N Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv BrodinIFK Mora OK
Conny ErikssonIFK Mora OK
Eline KravdalGjø-Vard OL3642766

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma PerssonFK Herkules
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442

D 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL
Signe HoloFossum IF3807005
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Tuva HøyerFossum IF3934593
Marie KravdalGjø-Vard OL3911427
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Una NastadAsker Skiklubb
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb3809902
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

D 15-16 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag3651247
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Mari EidsmoFreidig3939592
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Elsa HermanssonIFK Mora OK
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Ane Malene KolstadFreidig3654035
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL3630308
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Martine SkjelsvikLillehammer OK3650652
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Hedda SpangbergKonnerud IL3641412
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Pia Young VikNydalens SK3993128
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

D 17 - Kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OK3652419
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL

D 17-20 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Sofia BerglundIFK Mora OK3709904
Emelie BrudinIFK Mora OK3808805
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Eliane DeiningerIFK Mora OK
Elin EdströmHärnösands OK3906757
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Anna HerbertTäby OK3697208
Nora Småge HilsenKonnerud IL3673621
Lea HnilicaIFK Mora OK
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Clara JohanssonOK Skärmen
Kristine KravdalGjø-Vard OL3820206
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Lovisa MoqvistLerums SOK
Lilian PalmHJS Vansbro OK
Elin SchagerströmGarphyttans IF3314556
Synne StrandLierbygda OL3847712
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223
Julia WannerIFK Mora OK
Sofia WestinI 19 IF3709946
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Zsuzsa FeyIL Tyrving3739919
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL3719333
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering
Agnetha le ClaireFK Herkules
Kari MadslienNydalens SK3552866
Jorun RuudAsker Skiklubb3807872
Carina SandbergSäterbygdens OK3602109
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll3817632
Hege SolerødGjø-Vard OL3895117

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3946605
Lars FlaskerudOL Toten-Troll3831997
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3216736
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL
Ask Felland SætnanFossum IF3946688

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Håvard EikRaumar Orientering3649563
Amund FlaskerudOL Toten-Troll3832144
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Jonas HickenIL Koll3961869
Even LienGjø-Vard OL3802576
Hannes PerssonFK Herkules
Johannes Salvesen-LundeIL Koll
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll3831880
Kristoffer Strømdal WikFreidig3784378

H 15-16 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Arne BerganKongsberg OL3828506
Gaute BerganNydalens SK3604097
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Trym Holme BrinchAsker Skiklubb205925
Johan EgerKongsberg OL3707791
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Albin GezeliusIFK Mora OK3985058
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Jonas KroghOppsal Orientering3918075
Lars LienGjø-Vard OL3809290
Gaute LindaasElverum OK3998283
Mats LindaasElverum OK3828647
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb3963923
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Hugo PerssonÅtvidabergs IF
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Hallvard TjentlandLardal OL3643251
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

H 17- Kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3831831

H 17-20 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Tobias AlstadFrol IL
Emil ArvidssonSäterbygdens OK3630019
Erik BrandtDomnarvets GoIF3978053
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Jostein Svaland DaleVang OL3964889
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Ole Jakob FrankrigNydalens SK3613833
Eskil FrøislandVang OL3576477
Martin GranbergIFK Mora OK3702073
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Anton HänströmTäby OK
Elias JonssonNydalens SK3917549
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3947553
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Even LindaasVang OL3998374
Truls LindholmSundsvalls OK3709607
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Melker NordgrenOk Kåre
Rasmus NordgrenOk Kåre3786001
Edvin NordströmTäby OK3688876
Zeb PalmHJS Vansbro OK
Elias RöstinSöders-Tyresö
Jørgen SchjølbergTynset IF3657103
Ådne SkjærsteinIL Tyrving3635950
Jonatan StahlSundbybergs IK3729878
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017
Jørgen WulfsbergNTNUI3561404
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergeHadeland OL221406
David CastilloCatalunya
Pablo CorbiCatalunya
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Trond FlaskerudOL Toten-Troll3831658
Carl ForsströmFrölunda OL
Peter FredricsonIFK Mora OK
Sigmund HansenGjø-Vard OL
Peter HermanssonIFK Mora OK
André JægtvikKonnerud IL3982204
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Anders SollienOL Toten-Troll3830940
Henning SpjelkavikIL Tyrving3620333
Mikael SvenssonFK Herkules
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb3807849
Martin ØhmanGjø-Vard OL3980760

H 50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK
Arild AndresenFossum IF3565124
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Nils BerganNydalens SK3613114
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Kim Farnes HansenLierbygda OL3815859
Arne FossheimAsker Skiklubb3812245
Gjermund GravirAsker Skiklubb3385135
Stein H. HagenFossum IF3886918
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø3936333
Terje HenriksenAsker Skiklubb3422698
Geir Holm GundersenSturla, IF3928116
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Stein Arne NegårdVang OL3818796
Thomas PerssonÅtvidabergs IF
Per SandbergSäterbygdens OK3603461
Per Ola UlsethNydalens SK3960093
Frans WickbomI 19 IF3307097
Øystein WiggenByåsen IL3560349
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag HauglandØstmarka OK3813557

D 21 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OK3306016
Emma BergströmI 19 IF3320207
Laura Csucs-FenyvesiIFK Mora OK
Hanna ErikssonIFK Mora OK3304011
Tilla Farnes HennumLierbygda OL3816220
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3946696
Salla KoskelaLounais-Hämeen Rasti3742954
Elin LundgrenI 19 IF3924313
Marit Melby JacobsenLardal OL3631058
Magdalena OlssonIFK Mora OK3628872
Sarah PerssonÅtvidabergs IF3603800
Milka ReponenKeuruun Kisailijat3740347
Audhild Bakken RognstadEmblem IL3676889
Bente RostAlfta-Ösa OK3307253
Isabel SalénIFK Mora OK3714607
Frida SandbergSäterbygdens OK3602836
Anna UlvensøenNTNUI3673902
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Evelina WickbomI 19 IF3307055
Margrethe WisløffNTNUI3885043
Klara YngvessonUmeå OK

H 21 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Stanimir BelomazhevHadeland OL3685062
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Erik BlomgrenUmeå OK3815487
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Klaus CsucsIFK Mora OK
Emil GranqvistNTNUI3671427
Martin HammarbergSundsvalls OK3799434
Audun HeimdalKonnerud IL3917200
Audun JørgensenØstmarka OK3813904
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829
Jørgen MadslienNTNUI3916871
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Linus RappIFK Mora OK3689189
Sander H. RogndokkenNydalens SK3882081
Oskar SandbergSäterbygdens OK3625829
Gion SchnyderSki-O Swiss3874906
Zoltan SzepVSK Csikszereda
Ove SætraHadeland OL3942893
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3597531
Øyvind WatterdalHadeland OL3846086
Rasmus WickbomI 19 IF3605235
Øyvind WiggenByåsen IL3915832

Annonser

IOF Eventor