Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hemingsprinten - after-o for ungommer med pizza, lagkonkurranse og krimgåte

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hemingsprinten - after-o for ungommer med pizza, lagkonkurranse og krimgåte
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 16 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 122 påmeldte deltakere.

D 13-14 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Mille Baastad BergIL Tyrving211509
Eileen BjanesIL Tyrving210911
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Gina BrevikØstmarka OK212046
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Selma Mestad HansenLillomarka OL221349
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Linnea HolstIL Tyrving192323
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving211364
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Marielle MichelsenFossum IF500151
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Pauline MyklebustIL Koll223486
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Iben Sannum PihlstrømNydalens SK224783
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb225293
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 15-16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Julie BerntzenFet OL225581
Ella BerstadHeming Orientering237773
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Mari BrendeFossum IF505202
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Iris HolstIL Tyrving181925
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Malene JebsenHeming Orientering506802
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Ea LunøeNydalens SK502930
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Oda ScheeleNydalens SK501067
Frida SolsrudNydalens SK187089
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Pia Young VikNydalens SK502698
Live ØstvoldHeming Orientering181518

H 13-14 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Trym Holme BrinchAsker Skiklubb
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Håvard EikRaumar Orientering225034
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Tobias Tronbøl LiumIL Koll487932
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK202158
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK3631900
Jonas WilsbergNydalens SK186178

H 15-16 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Marius BakkeFossum IF186911
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Tobias EspedalNydalens SK501469
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering200475
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Mikkel KatlaFossum IF203103
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Theo Ring GiskeNydalens SK
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Elias StubberudNydalens SK500557
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

Annonser

IOF Eventor