Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-treff NM Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ski-o-treff NM Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 6 januar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 308 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL
Laura Csucs-FenyvesiIFK Mora OK
Sivert Høilund DragsethFet OL
Synne KjernsmoAsker Skiklubb
Eline KravdalGjø-Vard OL3820206
Eirik LestebergKongsberg OL
Magnus LestebergKongsberg OL
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK363810
Solfrid MarthiniussenKonnerud IL

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BrændenLillomarka OL3885977
Marte EgerKongsberg OL
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442

D 13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3522380
Julie BrenåsVarteig OL3523453
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Maren HenriksenVang OL
Signe HoloFossum IF3807005
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Ingrid LestebergKongsberg OL
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL3833407
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL3983491
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL3868445
Synne SandvenNotodden OL3942455
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Hanna SpangbergKonnerud IL3803616
Johanne StorhaugKonnerud IL3643996
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

D 15-16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag3651247
Henriette BergLøten o-lag3998945
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Emma EngehultNotodden OL3700697
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Selma Mestad HansenLillomarka OL3885902
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn
Tiril HolenKonnerud IL228510
Une HoltermannPorsgrunn OL
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Emilie JohansenSandefjord OK
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL
Ane Malene KolstadFreidig3654035
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Alina NiggliO'Jura
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Martine SkjelsvikLillehammer OK3650652
Hedda SpangbergKonnerud IL3641412
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

D 17- Kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild BrekkeNTNUI3659513
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Kristin EgerKongsberg OL
Zsuzsa FeyIL Tyrving3739919
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL3978327
Idunn HaavengenNTNUI3607629
Fanni Jauhojärvi MarkussenNTNUI3977949
Aase MestadLillomarka OL3885928
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Ingjerd SommerstadKongsberg OL
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL4003745
Ingvild WangNTNUI3944675
Margrethe WisløffNTNUI3885043

D 17-20 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Helene EgerKongsberg OL3708633
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Lea HnilicaIFK Mora OK
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Ina MartiniAsker Skiklubb3880283
Natalja NiggliO'Jura
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Synne StrandLierbygda OL3847712
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

D 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlindheimNTNUI
Anne Willkommen EikenNTNUI3599107
Tilla Farnes HennumLierbygda OL3816220
Maren Jansson HaverstadLierbygda OL3255163
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3946696
Stine Olsen KirkevikHamar OK3932191
Daisy KudreVärska OK Peko3792736
Doris KudreVärska OK Peko3790144
Marit Melby JacobsenLardal OL4004842
Audhild Bakken RognstadEmblem IL3676889
Åsne Skram TrømborgNTNUI3709573
Anna UlvensøenNTNUI3673902
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Valborg MadslienLillehammer OK3638962
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Daria NiggliO'Jura
Line SletnerLillomarka OL3883576
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb3883972

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Tove HeimdalKonnerud IL4009106
Gunhild HennumLierbygda OL3925500
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering
Ingrid KvistadKongsberg OL3922747
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK3552866
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll3817632
Hege SolerødGjø-Vard OL3895117
Mette SpangbergKonnerud IL3803616
Vanja StaffOL Toten-Troll3981255
Tone StoklandSandefjord OK3515467
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK3644838

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kathrine SvingheimHadeland OL

H 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL3829652
Lauritz BrunborgNittedal OL
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3638129
Jarand GustafssonKongsberg OL3978434
Silas Mestad HansenLillomarka OL3886108
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3216736
Jørgen LerFet OL
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL3999125
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL3984119
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Josef ÖhmanGjø-Vard OL3692001
Sigmund ØlstadFet OL3933702

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Amund FlaskerudOL Toten-Troll3832144
Gabriel GjoneSandefjord OK
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Eirik Olsen KirkevikHamar OK3665130
Even LienGjø-Vard OL3802576
Mons Sætre LorentsenFet OL
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285

H 15-16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3884111
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Erlend AuneByåsen IL3946365
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985232
Arne BerganKongsberg OL3828506
Gaute BerganNydalens SK3604097
Hallgeir BrevikStokke IL
Arthur BrunborgNittedal OL
Johan EgerKongsberg OL3707791
Benjamin GjoneSandefjord OK
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Gaute LindaasElverum OK3998283
Mats LindaasElverum OK3828647
Henrik Kaupang LyeLarvik OK4012597
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Tobias MathisenPorsgrunn OL3980380
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Jakob RastadAsker Skiklubb3643848
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Henning StrandIL BUL-Tromsø3709789
Elias StubberudNydalens SK3646452
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Hallvard TjentlandLardal OL3643251
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

H 17- Kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Sondre LorentsenOK Silsand
Marius StaffOL Toten-Troll3831732
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL3778610

H 17-20 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Simen BallangrudOL Toten-Troll3693603
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3979010
Jostein Svaland DaleVang OL3964889
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Eskil FrøislandVang OL4004586
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn3965977
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3945607
Isak JonssonNydalens SK3917549
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3947553
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Even LindaasVang OL3998374
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Åsmund SlokvikNotodden OL3969268
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Lavran ThorstensenNTNUI3961216
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

H 21- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Klaus CsucsIFK Mora OK
Markus GladEmblem IL3365616
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Håvard HagaNydalens SK3782182
Kevin HallopVärska OK Peko
Audun HeimdalKonnerud IL3917200
Martin Borge HeirFossum IF3973724
Tarjei HoloNTNUI3388733
Petr HorvátSK Severka Sumperk
Mattis JaamaVärska OK Peko
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829
Aksel MadslienNTNUI3938107
Jørgen MadslienNTNUI3916871
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Sander H. RogndokkenNydalens SK3882081
Ove SætraHadeland OL3942893
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI4004222
Håvard Mo VaadalNTNUI3925393
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Øyvind WiggenByåsen IL3915832
Øystein Kvaal ØsterbøWing OK3777877

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK3652807
Torgeir AuneByåsen IL3946192
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Knut Ivar JohansenSandefjord OK
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797
Espen RøsteKongsberg OL
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Jens TjentlandLardal OL3911468
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Sverre WisløffAsker Skiklubb3933348
Martin ØhmanGjø-Vard OL3980760

H 50- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Dag BrenåsVarteig OL
Magne BrændenLillomarka OL3977469
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Kim Farnes HansenLierbygda OL4003547
Trond GjelstadSandefjord OK
Knut GjoneSandefjord OK
Gjermund GravirAsker Skiklubb3385135
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Geir Holm GundersenSturla, IF3928116
Øystein HoloFossum IF3781697
Sören JonssonNydalens SK3602398
Romualdas KazimieraitisLillomarka OL
Syver LøkenKongsberg OL3829769
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3640182
Stein Arne NegårdVang OL3818796
Jurg NiggliO'Jura
Erlend SlokvikOL Toten-Troll3817301
Nils Harald StaffOL Toten-Troll3970423
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Øystein WiggenByåsen IL4003323
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag3810512

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helmut ConradUSV TU Dresden222537

B-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn
Rune EngehultNotodden OL3486859
Lars FlaskerudOL Toten-Troll3831658
Trond FlaskerudOL Toten-Troll3831831
Per GustafssonKongsberg OL
Hege HeibergHadeland OL
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Eldri HoloFossum IF3984598
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835
Ann-Karin LestebergKongsberg OL
Ola LestebergKongsberg OL
Jon Vegard LundeLillehammer OK
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn
Kristin SandvenNotodden OL3488665
Ingrid SkaarerNydalens SK3201472
Snorre SlokvikNotodden OL3832326
Kjetil SpangbergKonnerud IL

Annonser

IOF Eventor