Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-treff Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ski-o-treff Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 5 januar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 59 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL
Laura Csucs-FenyvesiIFK Mora OK

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3522380

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL3700697
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK
Selma Mestad HansenLillomarka OL3885902
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn
Emilie JohansenSandefjord OK
Alina NiggliO'Jura
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716

D 17- Kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OK3652419
Lea HnilicaIFK Mora OK
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Natalja NiggliO'Jura
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna UlvensøenNTNUI3673902
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Zsuzsa FeyIL Tyrving3739919
Aase MestadLillomarka OL3885928
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Daria NiggliO'Jura

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OL
Hege SolerødGjø-Vard OL3895117

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL
Silas Mestad HansenLillomarka OL501508

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Gabriel GjoneSandefjord OK
Even LienGjø-Vard OL3802576
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Arne BerganKongsberg OL3828506
Benjamin GjoneSandefjord OK
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Lars LienGjø-Vard OL3809290
Jakob RastadAsker Skiklubb3643848
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Henning StrandIL BUL-Tromsø3709789

H 17- Kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300

H 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus CsucsIFK Mora OK
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Håvard Mo VaadalNTNUI3925393
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Øyvind WiggenByåsen IL3915832

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Knut Ivar JohansenSandefjord OK
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune EngehultNotodden OL3486859
Trond GjelstadSandefjord OK
Knut GjoneSandefjord OK
Jurg NiggliO'Jura

Annonser

IOF Eventor