Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til HARDHAUSEN

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: HARDHAUSEN
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 27 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 162 påmeldte deltakere.

Mini Hardhausen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)213198
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)212329
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Hanna MaldeSandnes IL (Rogaland)225031
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)244678
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212627
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Anna TaksdalGanddal IL188955
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Ingunn LandsnesGanddal IL504472
Wibeke LendeFrøyland IL504474
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Nora SvendsenGanddal IL211917
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL507085
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Marie HerigstadOs Orienteringsklubb195776
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
John BreilandKlepp IL216856
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering504279
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Fredrik SandalGanddal IL501381
Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland IL226956
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb505862
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Lars HelgelandGanddal IL189068
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Henning SundbyGanddal IL225587
Tore SvendsenGanddal IL211788
Knut TaugbølÅlgård Orientering188913
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Ove OalandStatoil BIL216734

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Kjell SvihusGanddal IL501674
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Åpen 2 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462

Åpen 3 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)158628
Bertrand DenieulJWC BIL412336
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Bjarne GimreGanddal IL200598
Geir HaugvaldstadKlubbløs208719
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Berit-Kristine LimaGanddal IL206375
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)152402
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906

Trim (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje BergeSandnes IL (Rogaland)
Anastasiia ChistiakovaKlubbløs
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Mangor EikelandKlubbløs
Stein Arve FinnestadAvito Aktiv67806
Monica Gilje RennemoKlubbløs
Antal JansenStatens vegvesen Rogaland226236
Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)224803
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Alexander KhorunzhiyAvito Aktiv200430
Elisabeth MolvikSandnes IL (Rogaland)184386
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Tore RøddeGanddal IL206300
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588

Annonser

IOF Eventor