Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Urban

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Urban
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 28 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 80 påmeldte deltakere.

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Aurora NolteFreidig224051

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JægerWing OK506675
Triin JäädmaaNTNUI200123
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Anu TuomistoNTNUI506103
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Oda WennemoByåsen IL181231

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik506670
Hilde ForbordMalvik IL506781
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Mette Resell NolteFreidig188746

H-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Mathias LeroyerFreidig502096
Alf Petter LynumFreidig186849

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Petter Andreas LonaWing OK212595
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Ørjan SæterMelhus IL225268
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL211419

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Vegard KittilsenFreidig504704
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Jonas VindalWing OK506690

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Timothé BernardKlubbløs
Andreas HaalandWing OK223659
Ola KeiseråsIL Leik506688
Jørgen Berg LauvsnesKlubbløs
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Jérôme SoulardByåsen IL200382

H 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Andre AndresenMalvik IL226191
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Knut HagenByåsen IL200231
Morten KorsvoldWing OK223593
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Eivind LonaWing OK211262
Jørgen LongvaByåsen IL193058
Olle MalmringFreidig206218
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Jon VindalWing OK211567

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
John LerliMelhus IL211381
Bjarne LienByåsen IL81063
Terje MidtbøWing OK199655

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Tor GjermstadWing OK228367
Rune M HoltFreidig187009
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Robert StrømWing OK188838
Anders WaageFreidig219195

Åpen Kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Marte P. H AndresenMalvik IL207803
Vegard HansenByåsen IL191299
Arild HeggesetFreidig503919
Are RogstadNidarøst OK502896
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Kristin SølbergIL Leik506775
Åse-Mari WikstrømKlubbløs224253
Kristin Åstebøl-StoraasWing OK208924

Åpen Mellom (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Marie MohusWing OK228085

Maraton H (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas RisethNTNUI
Edvard VasdalKlubbløs

Halvmaraton H (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Jan KondulaNTNUI505167
Roy SelandNidarøst OK505472
Øystein WiggenByåsen IL226114

Halvmaraton D (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Susanna BrynhildsenWing OK501152

Annonser

IOF Eventor