Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skumringskampen , løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skumringskampen , løp 1
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: mandag 17 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

H17 Lang (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Stian BergersenIL Tyrving234974
Per Magnus DahlElverum OK505578
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Øystein HoloFossum IF502112
Kristoffer JacobsenIL Tyrving502358
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Håkon JendalFossum IF214746
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Harald KvisliNotodden OL207900
Jens Erik MortensenAsker Skiklubb401180
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Stefan RingOK Löftan199548
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Erik ThorssonIL Tyrving488246
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

D17 Lang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria BrodinFossum IF94472
Christine HoenEiker OL192291
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

H17 Kort (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Peter CarlsenSturla, IF207695
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Kjell Jarle GausemelRøyken OL506757
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Eivind HoffIL Tyrving221325
Gunnar HopeModum OL212760
Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb501672
Torodd KolbergsrudRøyken OL227514
Arild NyhaugAsker Skiklubb505200
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Vidar StrandLierbygda OL169008
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Tibor VáriSturla, IF209842

D17 Kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
May Ingela HopeModum OL204724
Larysa MironavaModum OL63605
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb67730
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Malin SørensenNydalens SK204574

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb200255

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Oda Isnes TyseEiker OL192560

HD11-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Medalen BerntsenAsker Skiklubb225319
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Trym Holme BrinchAsker Skiklubb
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Linus Hognestad SennelsRøyken OL212987

C Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Per SennelsRøyken OL239491
Martin ThorénKlubbløs225382

Annonser

IOF Eventor