Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammo-Cup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-Cup 4
Arrangørorganisasjoner: Raufoss IL Orientering / Ringsaker OK
Dato: onsdag 29 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 109 påmeldte deltakere.

C-Åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Mats KalgraffRingsaker OK234063
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering211726
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Nikolai TesloHadeland OL204702
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

N-Åpen (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Alm-KristiansenVang OL217649
Thea Alund HoleSnertingdal IF Orientering234106
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Maren Bleken RudVang OL211885
Margit Norunn BrønmoLillehammer OK233852
Trond BrønmoLillehammer OK
Sivert DåsnesVang OL188886
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering506343
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL242418
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Elise Hovda KristiansenGjø-Vard OL242434
Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL242505
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL224771
Aksel KrogstieRingsaker OK234091
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering234207
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Bea Langgård MunchLillehammer OK234215
Ville Langgård MunchLillehammer OK224021
Signe NygårdGjø-Vard OL242304
Mina ReidLillehammer OK233817
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering211687
Andreas SkistadGjø-Vard OL239574
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OL242415
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering234055
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering213641
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Mathilde OustadLøten o-lag213605
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte EideGjø-Vard OL92214
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL504226

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AntonsenRingsaker OK224152
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Ola DåsnesVang OL188854
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Even LienGjø-Vard OL187269

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering213273
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632
Anders TaraldsenLillehammer OK224297
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard RanestadHamar OK176005
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Kristian TorseterKlubbløs
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923

H 17-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Jakob MoOL Toten-Troll197755
Fredrik SveenVang OL188458

Annonser

IOF Eventor