Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammo-Cup 4

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-Cup 4
Arrangørorganisasjoner: Raufoss IL Orientering / Ringsaker OK
Dato: onsdag 29 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 44 påmeldte deltakere.

C-Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Nikolai TesloHadeland OL204702

N-Åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL242505
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL224771
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Bea Langgård MunchLillehammer OK234215
Ville Langgård MunchLillehammer OK224021
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Andreas SkistadGjø-Vard OL239574
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering234055
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henriette BergLøten o-lag213154
Anne FrøislandVang OL213777
Maren HenriksenVang OL190259
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Kamilla LomeHamar OK189071

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Even LienGjø-Vard OL187269

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein Svaland DaleVang OL191177

Annonser

IOF Eventor