Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Råtassløp #3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Råtassløp #3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: mandag 27 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

D10-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering211293
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK224854
Mille ConradiFossum IF3972247
Laura Amalie FlisterNydalens SK224933
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering233748
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK224026
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Live R. LøbergNydalens SK224890
Ida Mesteig-RobøleNydalens SK224939
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK224082
Annika Næss-UlsethHeming Orientering172350
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Helene ScheeleNydalens SK211807
Kaia Sofie SkattørHeming Orientering234057
Idun Skjerve-HansenNydalens SK1111111
Caroline SlungaardHeming Orientering234111
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK213768
Kristine WoldeneFossum IF234578

H10-12 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Henrik Mikkelsen ForosFossum IF225237
Christian Berge GjellestadNydalens SK231394
Nicolas GradzKlubbløs
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Elias KleivaNydalens SK500158
Age KristvikFossum IF225307
August Lea KabbeNydalens SK213494
Maximilian MackenzieNydalens SK224938
Rasmus MackenzieNydalens SK224910
Birk Falch MildeNydalens SK224832
Linus MjøsundNydalens SK202161
Rasmus MjøsundNydalens SK66591
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Elias Azagra NæssNydalens SK504393
Otto Figenschou PiraHeming Orientering234185
Aksel Victor SanchisHeming Orientering195780
Kasper Sebastian SkattørHeming Orientering234198
Emil SkaugNydalens SK213760
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Alfred TeigNydalens SK244049
Edvard Werring ThorvikHeming Orientering

D8-12N (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK225086
Celine Amlie BrennaHeming Orientering221393
Elise Marie S. BullHeming Orientering233735
Selja Marie Boldingh DebernardKlubbløs
Selma Broo GunnesHeming Orientering234097
Elisabeth HolvikKlubbløs
Boiana IordanovaNydalens SK
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK225017
Tiri E. Rasch-HalvorsenHeming Orientering233603
Lisa SkogmoNydalens SK225091
Ellinor ThommessenKlubbløs233989

H8-12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK217763
Frithjof Rasmussen BraadlieKlubbløs225160
Martin Amlie BrennaHeming Orientering221207
Theo Kristian FlisterNydalens SK244052
Sverre Øen LandstadNydalens SK224882
Amund SaugestadNydalens SK208017
Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering234196

Annonser

IOF Eventor