Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 5
Arrangørorganisasjon: OL Trollo
Dato: tirsdag 11 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 151 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Alexander DybvikStokke IL94396
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Annika van RaaijHedrum OL187291

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK181806

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822

D13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463

D15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JahreAndebu IL211241
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707

D17 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charmaine FungKlubbløs
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Pernille NaufHedrum OL203284
Tone StoklandSandefjord OK188461

D17C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill DürbeckHedrum OL221359
Heidi EriksenLarvik OK211538
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Inger MørkSandefjord OK187238
Wenche TrollsåsAndebu IL195924

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186935

D40 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Mona JahreAndebu IL211393
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK231524

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Tiri RebårdSandefjord OK199599

D60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951

H13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796

H15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik R HoltHedrum OL186936
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Knut GjoneSandefjord OK223921
Trond Olav JahreAndebu IL216803

H17 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Sindre R HoltHedrum OL221389
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Jarle LysnesHedrum OL203389
Brian PoonKlubbløs
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237

H17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970

H40 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Erling LefsakerAndebu IL234967
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Eirik SkavhellenBotne SK145321

H50 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders HansenAndebu IL216716
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Roger LysnesHedrum OL182119
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Terje B. OlsenOL Tønsberg og omegn226091
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Kai MidtskogenBotne SK506682
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Runar KittilsenStokke IL239076
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256

Annonser

IOF Eventor