Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 5
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 31 juli 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 80 påmeldte deltakere.

A-lang (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Erlend BørliFossum IF504152
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Harald EikKristiansand OK237882
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Magnus Frestad NygaardViaNova BIL
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Olaf RosendahlIL Vindbjart186044
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Ulrik ThistedKristiansand OK184335
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Halvor VassbøIL Vindbjart204837
Dag WangLillomarka OL197505
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Øystein ØstermannHeming Orientering179812

A-kort (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK197824
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Jon A BjørgumIL Vindbjart413248
Ragnhild Blom-HagenFossum IF177485
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK80104
Kåre DanielsenOddersjaa SSK80103
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Kristin FalkFossum IF212353
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb500226
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Hege HallanOK Skøynar206280
John HansenKristiansand OK208650
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Torun LynnebakkenKristiansand OK224238
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Erling StrandBergens TF186000
Reidar SæstadKristiansand OK237894
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Hege WangLillomarka OL503668
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

C-løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon HallanOK Skøynar204402
Tony HalsallOtra IL501219
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK225273
Peter RosendahlIL Vindbjart86351
Lars ThistedKristiansand OK184639
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

Nybegynner (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf Blom-HagenFossum IF177485

Annonser

IOF Eventor