Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 4
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 24 juli 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 59 påmeldte deltakere.

A-lang (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Knut AurebekkTorridal IL208689
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Harald EikKristiansand OK237882
Aurora FossøyNTNUI62220
Helge FossøyØyestad IF allianse86123
Magnus Frestad NygaardViaNova BIL
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Dag MoeKristiansand OK184578
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Øivind SæbøKristiansand OK503946
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Brage TakleKristiansand OK198046
Ulrik ThistedKristiansand OK184335
Halvor VassbøIL Vindbjart204837

A-kort (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK197824
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Erik BorgIL Koll402917
Julie ChristiansenKlubbløs222169
Adriana EikKristiansand OK222156
Kristin FalkFossum IF212353
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Stein MyhreBærums Skiklub180690
Olaf RosendahlIL Vindbjart186044
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Erling StrandBergens TF186000
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

C-løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Ingunn GåsværTorridal IL86205
Tony HalsallOtra IL501219
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Einar JørundlandOK Sør211619
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Guttorm RosendahlIL Vindbjart186154
Peter RosendahlIL Vindbjart86351
Arild TelstøIL Vindbjart203330
Lars ThistedKristiansand OK184639
Bart VergeylenKristiansand OK504389

Nybegynner (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf Blom-HagenFossum IF177485

Annonser

IOF Eventor