Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 3
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 17 juli 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

A-lang (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK227062
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Tore BjørnerødOK Moss195675
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Peter CarlsenSturla, IF207695
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Harald EikKristiansand OK237882
Einar EkelandOddersjaa SSK234873
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse160722
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Mikal Brastad LarsenNydalens SK214916
Dag MoeKristiansand OK184578
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Håvard WedegeKristiansand OK206479
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

A-kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Adriana EikKristiansand OK222156
Kristin FalkFossum IF212353
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Robert ReitanKlubbløs
Olaf RosendahlIL Vindbjart186044
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Erling StrandBergens TF186000
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Børje SvenssonMarnardal IL195779

C-løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Blom-HagenFossum IF177485
Tony HalsallOtra IL501219
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Mette Heddeland MartensKristiansand OK206286
Peter RosendahlIL Vindbjart86351
Arild TelstøIL Vindbjart203330

Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf Blom-HagenFossum IF177485
Tobias TøråKristiansand OK61053

Annonser

IOF Eventor