Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13
Arrangørorganisasjoner: Bækkelagets SK / IL GeoForm
Dato: onsdag 29 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 118 påmeldte deltakere.

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Malin GjetangerMåren OK213106
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering223596
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering226012

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL204596
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL224436

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Luciana Maria SvadsMåren OK503255
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Hilland AndersenHalden SK93928
Carmen DirroMåren OK203743
Kine DirroMåren OK203777
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering62357
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL217157
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL200429
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Tove StrandMåren OK400534
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK411938
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne KaasaDriv IL206379
Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL229681
Anitha Kolberg OlsenKolbotn og Skimt OL204602
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL203488

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Inger HalckMåren OK206549
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL204594
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OL79123

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel EideBækkelagets SK204533
Håvard EndresenMåren OK502086
Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering234079
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL213191
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK212715
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering211957
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas GjetangerMåren OK197814
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Andreas AndersenOppsal Orientering142520
Lars LeirenKolbotn og Skimt OL238020
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL79721
Dag StrislandKolbotn og Skimt OL157164
Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL221151

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL192638
Hallvard BergIL Tyrving203634
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Morten HeirFossum IF178354
Stig HeirAsker Skiklubb503561
Morten KarlsenMåren OK400006
Stein MellaOppsal Orientering204225
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL221032
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Jon FredriksenHauketo IF89524
Roy GjerdingOK Moss504397
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Peter KlavenessMåren OK501154
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Åsmund JahrDriv IL168487
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving174746
Knut Tore SolheimNydalens SK211261

D -12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering224293
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL212790
Lea HaugÅs-NMBU Orientering234087
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL224917
Henni Meland-TangenBækkelagets SK224919
Julia Meland-TangenBækkelagets SK212247
Thea SørhuusKolbotn og Skimt OL204411

H -12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin BuhlerMåren OK
Vegard Fosse OlaisenKolbotn og Skimt OL204444

Åpen B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering212544
Espen DelpMåren OK504513
Magnus EndresenMåren OK213002
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering
Kjetil JacobsenHamar OK181702

Åpen C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL212741
Stian LillegårdLillomarka OL198793

LangLett (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering191198

Åpen A (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BårtveitBø OL192472
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Eivind HoffIL Tyrving221325
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Jon LahlumIL GeoForm500337
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

Annonser

IOF Eventor