Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 2-mannstafett Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: 2-mannstafett Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Frøyland IL
Dato: onsdag 1 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

2-m stafett (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb221510
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)217077
Trine BolstadGanddal IL206193
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Trond LamarkGanddal IL184425
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Erik LimaGanddal IL209922
Jonas Lye ScheieFrøyland ski & fritid220752
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)200487
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland IL226956
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Individuell (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Helga AaslidEgersund OK217121
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Tove BjerkreimFrøyland IL62942
Eli FrafjordGanddal IL501510
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Lise IsachsenCegal BIL199748
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Hans KlausenKlepp Kommune BIL201960
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Otte OmdalGanddal IL185860
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Trine SelvikvågFrøyland IL215170
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Marthe SvendsenGanddal IL239674
Nora SvendsenGanddal IL211917
Tore SvendsenGanddal IL184560
Arild SvihusGanddal IL206298
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

Nybegynner (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

Annonser

IOF Eventor