Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 18 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 86 påmeldte deltakere.

C-Åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Gunn JonesIK Grane Arendal Orientering506771
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Fredrik PyttenKristiansand OK197956
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Inger SkjæveslandIF Trauma237881
Amalie WedegeFlosta IL235925
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687

Damer - kort løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK213740
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Marianne HaugeHisøy OK234915
Torun LynnebakkenKristiansand OK224238
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Kristine NygårdBirkenes IL224752
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Merete UndelandSturla, IF159614
Nina Marie UndelandSturla, IF506827
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

Damer - lang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenFredrikstad SK170604
Malin HaugeHisøy OK212879
Johanne LigaardKlubbløs
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

Herrer - kort løype (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickKristiansand OK230599
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Inge HaugeHisøy OK234810
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Per Magne HoffHisøy OK234809
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering221185
Ove KjetsåOtra IL204645
Helge KristensenOK Sør506785
Trygve LølandBirkenes IL203291
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Dag MoeKristiansand OK184578
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804
Emil NygårdBirkenes IL225087
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Bjørn StormoenBirkenes IL203396
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813
Karl Anton UndelandSturla, IF244780

Herrer - lang løype (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasKristiansand OK504510
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Helge FossøyØyestad IF allianse86123
Erling FredriksenIF Trauma181611
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering
Erling LauvrakIL Imås239694
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Finn PettersenGjerstad IL506798
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Svein RoslandHope IL87126
David RundeKristiansand OK221505
John Olav RundeKristiansand OK504087
Mads Henrik SandnesHope IL185793
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Arne Kristian SkiftenesIL Imås231193
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Jonny SvalandKlubbløs203297
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Brage TakleKristiansand OK198046
Ulrik ThistedKristiansand OK184335
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Per Kristian TømtIL Imås206546
Torbjørn VaajeAustre Moland IL504617
Anders VestølVegårshei IL222559
Håvard WedegeFredrikstad SK206479

Annonser

IOF Eventor