Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Natt AOOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Natt AOOK
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 9 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 202 påmeldte deltakere.

H 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Erlend FalchBækkelagets SK
Vemund O HatlenOppsal Orientering
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK3516572
Oscar JohansenBækkelagets SK
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK3954161
Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering
Alfred NikolaisenOppsal Orientering
Eskil OlaussenOppsal Orientering
Erlend OtterleiØstmarka OK
Gabriel SolemOppsal Orientering3980133

D 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Stella HolmboeIL Tyrving3873106
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL3981925
Oda ScheeleNydalens SK501067
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF3640158
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Emma Meyer LarssonIL Tyrving3630498
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Synne StrandAsker Skiklubb3847712

D 21 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlandkjennIL Tyrving3604337
Britta FismenFossum IF3947934
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Gunvor Hov HøydalFossum IF3987005
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Heidi TronbølFet OL
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK
Charlotte WatsonLillomarka OL
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Marius BakkeFossum IF3962081
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Anders Håvard LarsenNydalens SK3639366
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Peter GisholtFossum IF3869567
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK3946803
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
William Resvoll SkaugOppsal Orientering3621513
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb3986379

H 21 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarl Magnus BergeIL Koll
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK3946571
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Espen JakobsenIL Tyrving504561
Carl Godager KaasBækkelagets SK3780640
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving3615903
Torgeir NørbechIL Tyrving3982253
Andreas G. PoldenGneist, IL
Eirik RustadBækkelagets SK
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Sindre SandvenBækkelagets SK504330
Bent Erik SkaugOppsal Orientering
Sveinung SyversenOppsal Orientering
Morten Tangen FredhOK Moss208419

D 13-14 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3522380
Kathinka Zahl HagenFossum IF3989316
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Signe HoloFossum IF3807005
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365

H 13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Jakob GilljamØstmarka OK224108
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering
Jonas HickenIL Koll3961869
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Tobias Tronbøl LiumIL Koll
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL3969573
Ask OlaussenOppsal Orientering3631793
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Philip Lehmann RomørenFossum IF3677168
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253
Håvard RønningenØstmarka OK3865581
Johannes Salvesen-LundeIL Koll
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK3631900
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering
Martine Arntzen HaugØstmarka OK
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering
Synne Syversen GihleOppsal Orientering3914173
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239

H 50 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Hasse BergstrømIL Tyrving3950599
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Egil EideIL Tyrving
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Karl Aasmund ErøyOK Moss
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving3389434
Martin GranlyLillomarka OL3881091
Stein H. HagenFossum IF3886918
Jan Tore HenriksenNydalens SK3959723
Eivind HoffIL Tyrving3948957
Øystein HoloFossum IF3781697
Håkon JendalFossum IF3885985
Christian JomaasFossum IF3886512
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Lars KlyveOppsal Orientering
Hallvard KorenOK Moss3777703
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Einar LunøeNydalens SK3488467
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Ove MartinsenHauketo IF
Terje Wiig MathisenNydalens SK3778594
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL3981990
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Helge StubberudNydalens SK3834447
Per Ola UlsethNydalens SK3984341
Carl Erik WasbergOppsal Orientering
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358
Knut Erling ØenHeming Orientering3781176
Ketil ÅstebølOppsal Orientering

D 40 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb

Åpen A-kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Helena AxelssonNydalens SK3884111
Vidar GjelstadOppsal Orientering3981958
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864

D15-20B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK3880390
Mina JørgensenIL Tyrving3699832
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094

H21B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm3940756
Audun HvenekildeOppsal Orientering3728102
Arne KongsnesOppsal Orientering
Pål MyklebustIL Koll3964301
Martin ReichenbachOppsal Orientering3885407

D21B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Linda FredhOK Moss506342
May Ingela HopeModum OL
Ingrid NermoenØstmarka OK220857

N-åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnesenOppsal Orientering
Siri Boye-AlsosKlubbløs
Samuel DjupedalBækkelagets SK224929
Oscar K. EnggravOppsal Orientering
Vemund GrimmerOppsal Orientering
Øyvind Andreas HaslundOppsal Orientering
Jonas HirschBækkelagets SK3519097
Lars HolmKlubbløs
Selja HylbakOppsal Orientering
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK3517448
Viljar Godager KaasBækkelagets SK3778750
Jakob Refvem KolderupIL Koll
Eirin KolshusOppsal Orientering
Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll
Oda Amrud PedersenOppsal Orientering3707478
Tomine RavnOppsal Orientering
Ingeborg RødhjellOppsal Orientering
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536
Oskar Skamsar ThorsenBækkelagets SK
Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orientering208660
Simen ÅnensenOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor