Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Emil-løpet 2018

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Emil-løpet 2018
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: lørdag 30 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

Brandval/Kongsvinger OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OKH 60-504526

Eidskog OL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kai Jostein BergersenEidskog OLH 40-B84774
Oddbjørn BergersenEidskog OLH 40-B84800
Klaus EngenEidskog OLH 40-B216401
Elin FøyenEidskog OLD 17-C224994
Philip FøyenEidskog OLH 17-220763
Nora HalvorsrudEidskog OLN-åpen412962
Asbjørn LandeEidskog OLH 16-C212772
Ragnar LandeEidskog OLH 16-B505675
Dan Sverre NordstrandEidskog OLTrim Kort
Daniel NordstrandEidskog OLTrim Kort
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OLN-åpen211805
Niklas StolpeEidskog OLH 40-B227621
Arne SørliEidskog OLH 40-B506665
Synne SørliEidskog OLN-åpen412987

Grue IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vilde Skytteren FurubergGrue ILD 16-C98116
Eva SkytterenGrue ILTrim Kort
Hans O. SkytterenGrue ILTrim Kort80417
Sigrun SkytterenGrue ILD 40-C89090

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John HofossHadeland OLH 60-503035

Lillehammer OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane BjørnsgaardLillehammer OKD 40-155726
Jan LenndinLillehammer OKH 40-165093

Lillomarka OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin GranlyLillomarka OLH 40-181270
Alfred Holtan SanderudLillomarka OLH 16-N
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OLH 40-504476

Lunderseter IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie BlienLunderseter ILN-åpen
Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter ILN-åpen193021
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter ILN-åpen151421
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter ILN-åpen151422
Lene Margrethe SætabergetLunderseter ILD 17-227481

Nydalens SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Beatriz AzagraNydalens SKD 40-C504392
Kristian NæssNydalens SKH 40-B503951

Odal OL - Orientering (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - OrienteringH 16-C217652
Karsten EllevoldOdal OL - OrienteringH 16-N147637
Ole Jacob EllevoldOdal OL - OrienteringH 16-N204718
Trond FrøvollOdal OL - OrienteringH 40-204721
Helle HynneOdal OL - OrienteringDJ Kjuke-løypa127156
Trond LinnesOdal OL - OrienteringH 40-C
Bjørn SteinbekkenOdal OL - OrienteringH 60-221412

Raumar Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine AustadRaumar OrienteringD 17-216818
Tina BjørnstadRaumar OrienteringD 40-C500119
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar OrienteringH 40-501149
Emil Bjørnstad StrandRaumar OrienteringH 17-203377
Tor StrandRaumar OrienteringH 60-74968
Jan SveenRaumar OrienteringH 60-501365

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Myhr ØienRingsaker OKH 17-401512

Østmarka OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Edvard HellandØstmarka OKH 40-183665
Ping OuyangØstmarka OKD 40-C181679
Rune TeiglandØstmarka OKH 40-97860

Annonser

IOF Eventor