Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Emil-løpet 2018

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Emil-løpet 2018
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: lørdag 30 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BlienLunderseter IL
Nora HalvorsrudEidskog OL412962
Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter IL193021
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL151421
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL151422
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805
Synne SørliEidskog OL412987

D 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin FøyenEidskog OL224994

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726

D 40-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beatriz AzagraNydalens SK504392
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Ping OuyangØstmarka OK181679
Sigrun SkytterenGrue IL89090

H 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Philip FøyenEidskog OL220763
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FrøvollOdal OL - Orientering204721
Martin GranlyLillomarka OL181270
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Jan LenndinLillehammer OK165093
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL504476
Rune TeiglandØstmarka OK97860

H 40-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Jostein BergersenEidskog OL84774
Oddbjørn BergersenEidskog OL84800
Klaus EngenEidskog OL216401
Kristian NæssNydalens SK503951
Niklas StolpeEidskog OL227621
Arne SørliEidskog OL506665

H 40-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond LinnesOdal OL - Orientering

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John HofossHadeland OL503035
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK504526
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365

Trim Kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dan Sverre NordstrandEidskog OL
Daniel NordstrandEidskog OL
Eva SkytterenGrue IL
Hans O. SkytterenGrue IL80417

H 16-N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karsten EllevoldOdal OL - Orientering147637
Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering204718
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL

H 16-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar LandeEidskog OL505675

DJ Kjuke-løypa (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helle HynneOdal OL - Orientering127156

H 16-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering217652
Asbjørn LandeEidskog OL212772

D 16-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Skytteren FurubergGrue IL98116

Annonser

IOF Eventor