Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-festival, Ungdomsarrangement

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-festival, Ungdomsarrangement
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 23 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 224 påmeldte deltakere.

Ungdom (224)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Marita AskeFreidig212777
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Mille Baastad BergIL Tyrving211509
Marius BakkeFossum IF186911
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Ella BerstadHeming Orientering237773
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Eileen BjanesIL Tyrving210911
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Ragnhild Blom-HagenFossum IF177485
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Gina BrevikØstmarka OK212046
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Erlend BørliFossum IF504152
Stella S. DahleFana IL233713
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Vetle DrageKongsberg OL502338
Ane Kristine EidAsker Skiklubb212523
Mari EidsmoFreidig505186
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Håvard EikRaumar Orientering225034
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emma EngehultNotodden OL213060
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Tobias EspedalNydalens SK501469
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Eirik FrostAlta OL506761
Erle FrostAlta OL179911
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering200475
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Emil GrønliFreidig211762
Nora GrønsethFossum IF225132
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Tristan HalvorsenFreidig504441
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)152402
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Linnea HolstIL Tyrving192323
Mikkel HoltFreidig184323
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136
Isak Jacobsen-GaskiBardu IL187978
Karoline JebsenHeming Orientering204665
Malene JebsenHeming Orientering204667
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Mikkel KatlaFossum IF203103
Tiril KihleKonnerud IL212654
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Ane Malene KolstadFreidig180130
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Marie KvarmeSturla, IF183830
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving211364
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Lars LienGjø-Vard OL187270
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Petter Andreas LonaWing OK212595
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Kristin LundanesEmblem IL212200
Ea LunøeNydalens SK502930
Ingrid LuråsOppsal Orientering223657
Birk Bell LysakerFana IL211313
Brage Bell LysakerFana IL211903
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Trude MarkhusVerdal OK181876
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
August MaskeFreidig212807
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Marielle MichelsenFossum IF500151
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Oliver NilsenFossum IF213244
Silje Marie NissenFreidig212787
Solveig Louise NissenFreidig211745
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb225293
Astrid RognstadHadeland OL180263
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Jostein RøFreidig203648
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Ella SandstadFreidig182067
Synne SandvenNotodden OL505752
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Oda ScheeleNydalens SK501067
Guro SchjølbergTynset IF166982
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering191388
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Kristine SolbakkenIL Tyrving505502
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Frida SolsrudNydalens SK187089
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Brage TakleKristiansand OK198046
Anna TaksdalGanddal IL188955
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Anders TaraldsenLillehammer OK224297
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Anna Mæhre TorjussenFossum IF212030
Karoline TorøKongsberg OL183883
Gunde TumelionisFossum IF228473
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067
Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL188718
Pia Young VikNydalens SK502698
Kristine Bog VikaneFana IL213410
Maria Strømdal WikFreidig213142
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Anne ØstvoldHeming Orientering197921
Einar ØstvoldHeming Orientering197959
Live ØstvoldHeming Orientering181518

Annonser

IOF Eventor