Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018)
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 1 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 143 påmeldte deltakere.

H19- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Eirik BjørkevollOdda OL229601
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Rune NygaardIL Gular207699
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174304
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

D19- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Brage IversenBergens TF206538
Scott JuvikIL Gular504399
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Andreas NysæterBergens TF226165
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688

H40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christer BorgGöteborg Majorna OK88734
Bjarte EikangerGneist, IL502476
Vemund HansenTIF Viking186183
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Jan KocbachFana IL194000

H19-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038

D17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399

D40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Mariann ScheiTIF Viking204670
Vibeke ØyeIL Gular222669

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

H50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Rune ErdalSamnanger IL
Jan Petter HansenIL Gular244281
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Jan HauglandÅrstad IL211518
Eldar HeideIL Gular145389
Arne JohannesenIL Gular502587
Tore JuvikIL Gular216874
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Tord Bell MykingFana IL225325
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Torgeir StrandFana IL208120
Lars SveenBergens TF187123
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Erik VikaneFana IL99307

A-åpen L3 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus ErdalSamnanger IL92470
Ketil NummedalFana IL91688
Runar SivertsenBergens TF
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise ChristensenTIF Viking
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Britt KarlsenAskøy OL197152
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Mai Helen LingaIL Gular487964
Rannveig NordhagenFana IL213207
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Birgitte TorbjørnsenIL Gular192223
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Berit HegdalBergens TF215429
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014
Rannveig SolliAskøy OL500609

D17-AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Marian KjellevoldIL Gular188769
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546

H60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Stein Ove DyngelandFana IL221119
Terje Mathias HauglandTIF Viking204297
Egil KarlsenAskøy OL197044
Svein LingaIL Gular181793
Jan SteinegerGneist, IL236501
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn HoleBergens TF216755
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Einar NordåsFana IL207751
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL235218
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Lars Olav TveitaFana IL235953
Per VoldFana IL220842

A-åpen L4 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan EikangerIL Gular184233
Stian EkornaasIL Gular127049

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Helene NysæterBergens TF191281

D70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128
Else Lerche RaadalFana IL506657

D35-BK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Gro Hege Saltnes UrdalIL Gular174893

H13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Bell LysakerFana IL211903

H15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

B-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Jesper JordeVaregg Fleridrett
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Lars Olav ToloGneist, IL211077
Aasfrid TysværVaregg Fleridrett

D/H-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Kirill EikangerGneist, IL212188
Emilie SolvikGneist, IL500167

D11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Karoline StrandenesFana IL213524

H11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D/H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella S. DahleFana IL233713

D/H17-C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AnibleIL Gular502479
Gemma AnibleIL Gular502072
Bjarte BrandtIL Gular502572
May-lill DammTIF Viking220770
Åshild FuglestadIL Gular
Ingebjørg GarnesIL Gular
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Gry Sveri LierTIF Viking195958
Sindi OksmanIL Gular
Margrete SolvikGneist, IL500046
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792

D/H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Sofie NærheimIL Gular204537

N-åpen kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006

Annonser

IOF Eventor