Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: torsdag 7 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

N Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK224065
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Brage Sander-RøkenesSandefjord OK224182
Børre Sander-RøkenesSandefjord OK224349
Marcus WindvikSandefjord OK223958

C-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Lill DürbeckHedrum OL221359
Karoline FjæreHedrum OL157980
Knut GjoneSandefjord OK223921
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463

H_D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika van RaaijHedrum OL187291

H_H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Diderik Rønning BøeSandefjord OK213701
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H_D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marlene SkramdalHedrum OL187326

H_H13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H_D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Lise StrømSandefjord OK207893

H_H15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H_D17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille MoltebergHedrum OL186968

H_H17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OL221389
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970

H_D21 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588

H_H21 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle LysnesHedrum OL203389

H_D40 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL221462
Elin BordøyHedrum OL187285
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Tone Sølie LysnesHedrum OL221358
Katrine van RaaijHedrum OL187290

H_H40 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond FossSandefjord OK205484
Espen JohnsenHedrum OL182118
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Atle StrømHedrum OL150454

H_H50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Per Einar StrømHedrum OL221210

H_H65 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249

H_H70 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank EliassenSandefjord OK174991
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Roar LøkenSandefjord OK238017

H_D75 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296

H_H75 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anton LommeHedrum OL203285

H_H80 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

S_H10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK211880

S_D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501

S_D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK217055

S_H13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383

S_D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890

S_H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477

S_D17 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Wenche EikåsSandefjord OK207892

S_H17 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Trond GjelstadSandefjord OK208740

S_D50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

S_H50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Per Erik LarsenSandefjord OK186898

S_D70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672

S_H70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019

Annonser

IOF Eventor