Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammo-cup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-cup 3
Arrangørorganisasjoner: Ringsaker OK / Vang OL
Dato: onsdag 6 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 104 påmeldte deltakere.

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering234055
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering213641
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Ville Langgård MunchLillehammer OK224021
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Sofie TaraldsenLillehammer OK234336
Julie VardebakkenVang OL234493
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Mathilde OustadLøten o-lag213605
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte EideGjø-Vard OL92214
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AntonsenRingsaker OK224152
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Ola DåsnesVang OL188854
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217895
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Even LienGjø-Vard OL187269
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL225107
Håvard RuudKlubbløs

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas KalgraffRingsaker OK223997
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Anders TaraldsenLillehammer OK224297

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard RanestadHamar OK176005
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923

H 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Eskil FrøislandVang OL208085
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Sverre NarumVang OL206442
Fredrik SveenVang OL188458

N-Åpen (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Alund HoleSnertingdal IF Orientering234106
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Maren Bleken RudVang OL211885
Sivert DåsnesVang OL188886
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Marie KalgraffRingsaker OK66622
Elise Hovda KristiansenGjø-Vard OL242434
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Bea Langgård MunchLillehammer OK200947
Niklas MyklesetVang OL234527
Tuva MyklesetVang OL213472
Signe NygårdGjø-Vard OL242304
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering211687
Sondre Bakkjord SkarOL Vallset/Stange
Andreas SkistadGjø-Vard OL242309
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Mari StenbergVang OL217811
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Andrine VardebakkenVang OL234513
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

C-Åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Mats KalgraffRingsaker OK234063
Simen Olsen KirkevikHamar OK3136
Julie MyklesetVang OL213610

Annonser

IOF Eventor