Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til le Tour de Glåmdal løp #1 / BKOK-Karusellen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: le Tour de Glåmdal løp #1 / BKOK-Karusellen
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: tirsdag 15 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

N-løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering217652
Ida Marianne BergersenEidskog OL77387
Marissa Penelope BergersenEidskog OL91240
Oda Marissa BergersenEidskog OL84769
Bo JullumBrandval/Kongsvinger OK67779
Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK77387
Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter IL151421
Lycke Nybråten-GerhardsenLunderseter IL151425
Anne Mari Lunde NytrøenKlubbløs
Gaute NytrøenKlubbløs
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805
Tristan ZainalOdal OL - Orientering204718

H-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Ragnar LandeEidskog OL505675
Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering204722
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270

D-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda AarstadOdal OL - Orientering204615
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering217760

17-C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL227480
Kaare Martin EllevoldOdal OL - Orientering
Kari Anne GræsbergLunderseter IL140898
Heidi LohneOdal OL - Orientering202456
Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK505737
Eli SeigerudLunderseter IL193020
Bent-Jøran SlettbakkenOdal OL - Orientering79796
Siv SlettbakkenOdal OL - Orientering79758
Niklas StolpeEidskog OL227621
Ingunn SvensrudLunderseter IL127279
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

17-AB (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Ivar BergersenEidskog OL213121
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL229660
Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK229544
Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK97474
Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK60845
Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK149911
Håkon GræsbergLunderseter IL140896
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK162155
Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK192958
Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK198614
Bjørn KarlstadBrandval/Kongsvinger OK159645
Eivind LandeEidskog OL500534
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Ivar NorlundBrandval/Kongsvinger OK97528
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK505700
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK198675
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK192607
Nikolai TorpLunderseter IL127277
Atle VestlundBrandval/Kongsvinger OK80866
Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK215813

Annonser

IOF Eventor