Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Night Hawk Konnerud 2018

ArrangementsinformasjonOrganisasjonpåmeldingVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Night Hawk Konnerud 2018
Arrangørorganisasjoner: IL Tyrving / Konnerud IL / Natthauken IL
Dato: lørdag 11 august 2018 - søndag 12 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 150 påmeldte lag.

Night Hawk Boys 2+2 (35)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
Asker Skiklubb 2
1
2
3
4
Bækkelagets SK 1
1
2
3
4
Eiker OL 1
1Mathias Axelson212792
2Amanda Axelson213690
3Mathias Axelson
4Amanda Axelson
Fossum IF 1
1
2
3
4
Fossum IF 2
1
2
3
4
Fredrikstad SK 1
1
2
3
4
Fredrikstad SK 2
1
2
3
4
Fredrikstad SK 3
1
2
3
4
IL Tyrving 1
1
2
3
4
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
Kongsberg OL 2
1
2
3
4
Konnerud IL 1
1
2
3
4
Konnerud IL 2
1
2
3
4
Konnerud IL 3
1
2
3
4
Kristiansand OK 1
1
2
3
4
Larvik OK 1
1
2
3
4
Lillomarka OL 1
1Vebjørn Emil Blindheim224431
2Jonathan Woodhouse186263
3Vebjørn Emil Blindheim
4Jonathan Woodhouse
Lillomarka OL 2
1Rasmus D. Eastwood186273
2Nov Bar-Nathan186106
3Rasmus D. Eastwood
4Nov Bar-Nathan
Lillomarka OL 3
1Eskil Brænden180940
2Torbjørn Lundeby187095
3Eskil Brænden
4Torbjørn Lundeby
Nydalens SK 1
1
2
3
4
Nydalens SK 2
1
2
3
4
Nydalens SK 3
1
2
3
4
OK Moss 1
1
2
3
4
OK Moss 2
1
2
3
4
OL Tønsberg og omegn 1
1
2
3
4
OL Tønsberg og omegn 2
1
2
3
4
Oppsal Orientering 1
1
2
3
4
Oppsal Orientering 2
1
2
3
4
Porsgrunn OL 1
1
2
3
4
Ringerike OL 1
1
2
3
4
Ringerike OL 2
1
2
3
4
Røyken OL 1
1
2
3
4
Sturla, IF 1
1
2
3
4
Sturla, IF 2
1
2
3
4

Night Hawk Girls 2+2 (31)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
Eiker OL 1
1Oda Isnes Tyse192560
2Alvilde Lysaker Sanden185887
3Alvilde Lysaker Sanden
4Oda Isnes Tyse
Fet OL 1
1
2
3
4
Fossum IF 1
1
2
3
4
Fossum IF 2
1
2
3
4
Fredrikstad SK 1
1
2
3
4
Fredrikstad SK 2
1
2
3
4
IL Tyrving 1
1
2
3
4
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
Kongsberg OL 2
1
2
3
4
Konnerud IL 1
1
2
3
4
Konnerud IL 2
1
2
3
4
Konnerud IL 3
1
2
3
4
Konnerud IL 4
1
2
3
4
Kristiansand OK 1
1
2
3
4
Lardal OL 1
1Kristin Melby Jacobsen217355
2Eline Schjerven192960
3Kristin Melby Jacobsen
4Eline Schjerven
Larvik OK 1
1
2
3
4
Lillomarka OL 1
1Netta Bar-Nathan186113
2Ingrid Blindheim187075
3Netta Bar-Nathan
4Ingrid Blindheim
Lillomarka OL 2
1Emilie Pedersen Vold185953
2Ingunn Høst Fossgard186276
3Emilie Pedersen Vold
4Ingunn Høst Fossgard
MS Parma 1
1
2
3
4
MS Parma 2
1
2
3
4
Nydalens SK 1
1
2
3
4
Nydalens SK 2
1
2
3
4
Nydalens SK 3
1
2
3
4
OL Tønsberg og omegn 1
1
2
3
4
OL Tønsberg og omegn 2
1
2
3
4
Oppsal Orientering 1
1
2
3
4
Porsgrunn OL 1
1
2
3
4
Sturla, IF 1
1
2
3
4
Sturla, IF 2
1
2
3
4
Østmarka OK 1
1Janna Sofie Tellesbø187192
2Sigrid Nermoen212419
3Janna Sofie Tellesbø187192
4Sigrid Nermoen212419

Night Hawk Men 4+4 (34)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Bækkelagets SK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Bø OL 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Dreamteam 99 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Eiker OL 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Fossum IF 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Fossum IF 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Fredrikstad SK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Fredrikstad SK 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Halden SK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
IL Tyrving 1
1
2
3
4
5
6
7
8
IL Tyrving 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kristiansand OK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kristiansand OK 2
1
2
3
4
5
6
7
8
KUZMOLOVO 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Lillomarka OL 1
1Elias Skjolden Sørensen186896
2Mathias Pedersen Vold185832
3Mathias Benjaminsen186884
4Jens Johan Brekke215086
5
6
7
8
Løten o-lag 1
1
2
3
4
5
6
7
8
MS Parma 1
1
2
3
4
5
6
7
8
NTNUI 1
1
2
3
4
5
6
7
8
NTNUI 2
1
2
3
4
5
6
7
8
NTNUI 3
1
2
3
4
5
6
7
8
Nydalens SK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Nydalens SK 2
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Moss 1
1
2
3
4
5
6
7
8
OL Tønsberg og omegn 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Oppsal Orientering 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Oppsal Orientering 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Porsgrunn OL 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Pälkäneen Luja-Lukko 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Røyken OL 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Stavanger Orienteringsklubb 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Sturla, IF 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Södertälje-Nykvarn Orientering 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Vang OL 1
1
2
3
4
5
6
7
8

Night Hawk Women 3+3 (21)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
5
6
Bækkelagets SK 1
1
2
3
4
5
6
Eiker OL 1
1
2
3
4
5
6
Eiker OL 2
1
2
3
4
5
6
Eiker OL 3
1
2
3
4
5
6
Fossum IF 1
1
2
3
4
5
6
Fossum IF 2
1
2
3
4
5
6
Halden SK 1
1
2
3
4
5
6
IL Tyrving 1
1
2
3
4
5
6
IL Tyrving 2
1
2
3
4
5
6
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
5
6
Kristiansand OK 1
1
2
3
4
5
6
Lillomarka OL 1
1Maria Rørvik Haver502923
2Oda Marie Colquhoun205440
3Dorthe Kühl Petersen192095
4
5
6
MS Parma 1
1Noora Koskinen194146
2Anni Valtonen181065
3Elisa Mäkinen177461
4Anni Valtonen
5Elisa Mäkinen
6Noora Koskinen
NTNUI 1
1
2
3
4
5
6
NTNUI 2
1
2
3
4
5
6
NTNUI 3
1
2
3
4
5
6
Nydalens SK 1
1
2
3
4
5
6
Oppsal Orientering 1
1
2
3
4
5
6
Porsgrunn OL 1
1
2
3
4
5
6
Røyken OL 1
1
2
3
4
5
6

Night Hawk Masters Men 3+3 (16)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
5
6
Bækkelagets SK 1
1
2
3
4
5
6
Eiker OL 1
1Gunnar Sanden96810
2
3
4Gunnar Sanden
5Alf Johan Hjelmtvedt501244
6
Fossum IF 1
1
2
3
4
5
6
Fossum IF 2
1
2
3
4
5
6
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
5
6
Kongsberg OL 2
1
2
3
4
5
6
Kongsberg OL 3
1
2
3
4
5
6
Larvik OK 1
1
2
3
4
5
6
Lillomarka OL 1
1Steinar Hansen501455
2Lars Audun Vold187120
3Assaf Bar-Nathan219117
4Steinar Hansen
5Lars Audun Vold
6Assaf Bar-Nathan
Nydalens SK 1
1
2
3
4
5
6
OK Moss 1
1
2
3
4
5
6
OL Tønsberg og omegn 1
1
2
3
4
5
6
Oppsal Orientering 1
1
2
3
4
5
6
Røyken OL 1
1
2
3
4
5
6
Sturla, IF 1
1
2
3
4
5
6

Night Hawk Masters Women 2+2 (4)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
Eiker OL 1
1Aud Kjemperud184662
2Kirsti Aas Olsen173149
3Aud Kjemperud
4Kirsti Aas Olsen
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
Østmarka OK 1
1
2
3
4

Night Hawk Open 2+2 (9)

NavnLagoppstilling
Lillomarka OL 1
1Line Bar-Nathan186275
2Aase Mestad224288
3Line Bar-Nathan
4Aase Mestad
Lillomarka OL 2
1Jorunn Blindheim212863
2Line Sletner77441
3Jorunn Blindheim
4Line Sletner
Lillomarka OL 3
1Merete Rørvik204205
2Vibeke Høst506338
3Merete Rørvik
4Vibeke Høst
Lillomarka OL 4
1Elin Brekke411680
2Lene Colquhoun205926
3Elin Brekke
4Lene Colquhoun
Lillomarka OL 5
1Stian Lillegård198793
2
3
4
OL Tønsberg og omegn 1
1
2
3
4
Røyken OL 1
1
2
3
4
Sturla, IF 1
1
2
3
4
Vang OL 1
1
2
3
4

Annonser

IOF Eventor