Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Night Hawk Kids, and Individual, day

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Night Hawk Kids, and Individual, day
Arrangørorganisasjoner: IL Tyrving / Konnerud IL / Natthauken IL
Dato: søndag 12 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

Night Hawk Kids (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora AkselsenKonnerud IL224233
Isak AndersenNydalens SK
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK3655487
Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving214919
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Sondre HafskjoldNydalens SK244039
Kaisa HovlandKonnerud IL228477
Magnus Rørlien JevanordFossum IF206509
Kristian KirknesKonnerud IL502580
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering222554
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering234090
Herman Finstad LandIL Tyrving213288
Jacob Finstad LandIL Tyrving203319
August Myklebust LeopolderIL Koll185960
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Ole Jacob MyklebustIL Koll3946589
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Helene ScheeleNydalens SK211807
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465
Minna Sofie WingstedtHalden SK3655891
Ville Emil WingstedtHalden SK3655842
Theo Winsents SæterNydalens SK195570

Night Hawk Single Day (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Hasse BergstrømIL Tyrving505395
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Elise HafskjoldNydalens SK207342
Stein H. HagenFossum IF504815
Camilla HovlandKonnerud IL
Elisabeth IngvaldsenNydalens SK192184
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Hans Georg LeopolderIL Koll185868
Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll185862
Eirik W. MoeLierbygda OL195536
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Jane RødderKongsberg OL182060
Gjermund RørenEiker OL173451
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Valdemar Hellerud SireKlubbløs504528
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070
Anna UlvensøenNTNUI182140
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355
Liam WingstedtHalden SK3656212

Annonser

IOF Eventor