Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 5
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 11 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL3885993
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Roar BrændenLillomarka OL
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Martin GranlyLillomarka OL3881091
Steinar HansenLillomarka OL3886033
Johnny JohansenLillomarka OL3567088
Peter NylundHaugerud IF3952595
Kyongsa RiNydalens SK3715265
Tore SannesLillomarka OL3978848
Sjur SæterenLillomarka OL
Harald SørensenLillomarka OL3880143
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

Damer A-løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Marit B. EithunNittedal OL3780756
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Aase MestadLillomarka OL3885928
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884

Herrer B-løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL186106
Vidar BerteigIL GeoForm3940756
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Knut M. OlsenLillomarka OL
Harald RisnesFana IL501352
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Morten ØdegaardKlubbløs

Damer B-løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elena GrandLillomarka OL
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Sunniva HalvorsrudLillomarka OL3882594
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Line RudenLillomarka OL3905825

Herrer C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Boye WangensteenLillomarka OL3864774

Damer C-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL
Beate MoldestadSkanska Norge
Elisabeth StrandbergLillomarka OL

Annonser

IOF Eventor