Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 4 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL3885993
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3979010
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Roar BrændenLillomarka OL
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Martin GranlyLillomarka OL3881091
Finn Roar HalvorsrudLillomarka OL
Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL3668514
Johnny JohansenLillomarka OL3567088
Peter NylundHaugerud IF3952595
Andreas RambergØstmarka OK3852639
Tore SannesLillomarka OL3978848
Sjur SæterenLillomarka OL
Harald SørensenLillomarka OL501271
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017

Damer A-løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Jorunn BlindheimLillomarka OL3504479
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL
Elin BrekkeLillomarka OL411680
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Trude FixdalIL Koll190628
Sunniva HalvorsrudLillomarka OL3882594
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Merete RørvikLillomarka OL204205
Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL
Line SletnerLillomarka OL3883576
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884

Herrer B-løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL3883105
Uno HanslienKlubbløs221317
Ove HildrumLillomarka OL3882545
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Knut M. OlsenLillomarka OL
Edward WoodhouseLillomarka OL
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Morten ØdegaardKlubbløs

Damer B-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Line RudenLillomarka OL3905825

Herrer C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Torbjørn LundebyLillomarka OL187095

Damer C-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri LarønningenLillomarka OL
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL3881117
Beate MoldestadSkanska Norge

Barn Nybegynnere (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL

Annonser

IOF Eventor