Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD edition

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD edition
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 28 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL
Ole Christian BangHamar OK154868
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Roar BrændenLillomarka OL
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Martin GranlyLillomarka OL
Finn Roar HalvorsrudLillomarka OL
Steinar HansenLillomarka OL
Johnny JohansenLillomarka OL
Tore SannesLillomarka OL3978848
Sjur SæterenLillomarka OL
Harald SørensenLillomarka OL
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Dag WangLillomarka OL3944675
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

Damer A-løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Jorunn BlindheimLillomarka OL3504479
Elin BrekkeLillomarka OL
Lene ColquhounLillomarka OL
Marit B. EithunNittedal OL3780756
Trude FixdalIL Koll190628
Elena GrandLillomarka OL
Marie Rygh HoltenNydalens SK221115
Vibeke HøstLillomarka OL
Siri LarønningenLillomarka OL
Maria Emilie LundeKlubbløs
Aase MestadLillomarka OL
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Merete RørvikLillomarka OL
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884

Herrer B-løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Audun AmundalKlubbløs
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Roger BrekkeLillomarka OL
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL3883105
Ove HildrumLillomarka OL3882545
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Knut M. OlsenLillomarka OL
Edward WoodhouseLillomarka OL
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Morten ØdegaardKlubbløs

Damer B-løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Sunniva HalvorsrudLillomarka OL3882594
Hege Farnes HildrumLillomarka OL
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Hege WangLillomarka OL3390101

Herrer C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL3885944

Damer C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL

Annonser

IOF Eventor