Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 20 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Martin GranlyLillomarka OL3881091
Steinar HansenLillomarka OL3886033
Peter NylundHaugerud IF3952595
Per OsenVestre Akers SK3741048
Sjur SæterenLillomarka OL
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering3778610
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Dag WangLillomarka OL3944675

Damer A-løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Trine OldernesLillomarka OL3649068
Anne RusteLillomarka OL3883709
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Gunnhild VikhamarLillomarka OL
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Charlotte WatsonLillomarka OL506399

Herrer B-løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Vidar BerteigIL GeoForm3940756
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Uno HanslienKlubbløs221317
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Georg SmedsaasHisøy OK234912
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Morten ØdegaardKlubbløs

Damer B-løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Mette BørsethLillomarka OL
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Nora JohansenHisøy OK234806
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Aase MestadLillomarka OL3885928

Herrer C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silas Mestad HansenLillomarka OL501508
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536

Damer C-løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL
Selma Mestad HansenLillomarka OL3885902
Siri LarønningenLillomarka OL
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354

Barn Nybegynnere (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK239126
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK

Annonser

IOF Eventor