Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2018 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 14 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Roar BrændenLillomarka OL
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Brynjar FredheimLillomarka OL3882263
Martin GranlyLillomarka OL3881091
Raphael Guedes Barreiros NetoKlubbløs
Steinar HansenLillomarka OL3886033
Johnny JohansenLillomarka OL
Wolfgang KampelBækkelagets SK3959798
Martin NilssonLillomarka OL3676988
Peter NylundHaugerud IF3952595
Sjur SæterenLillomarka OL
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Tormod ØvergaardVestre Akers SK

Damer A-løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877589
Jorunn BlindheimLillomarka OL3504479
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Aase MestadLillomarka OL3885928
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884

Herrer B-løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Vidar BerteigIL GeoForm3940756
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL3883105
Ove HildrumLillomarka OL3882545
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Edward WoodhouseLillomarka OL
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285

Damer B-løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sharon BroadwellIL GeoForm
Mette BørsethLillomarka OL
Elena GrandLillomarka OL187012
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Hege Farnes HildrumLillomarka OL
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Line RudenLillomarka OL3905825
Gunnhild VikhamarLillomarka OL

Herrer C-løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Torbjørn LundebyLillomarka OL187095
Øivind RuudKlubbløs

Damer C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL3881117

Annonser

IOF Eventor