Norsk Orientering

Terminliste

196 arrangement treff mellom 18.08.2018 og 20.09.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 33lø 18.8Noregscup mellom + Sommarløpet i RaulandIdrettslaget Dyre VaaTelemark474
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
MyrtrampenVang OLHedmark172
kretsLResultat
Nord-Norsk Mesterskap LangdistanseStorsteinnes ILTroms122
nasjL
KM LangSuldal OrienteringslagRogaland185
kretsLResultat
sø 19.8Drammensløpet og PWT-cupSturla, IFBuskerud280
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Nord-Norsk Mesterskap stafettStorsteinnes ILTroms28
nasjSM
NM ultralang + Sommarløp i HøydalsmoHøydalsmo ILTelemark490
mestUVis ruter i LiveloxResultat
KM-Stafett - Individulle klasserSauda OrienteringsklubbRogaland30
kretsMResultat
RomeriksløpetRaumar OrienteringAkershus og Oslo545
kretsLResultat
Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag23
kretsSMResultat
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag2
nærL
KM StafettSauda OrienteringsklubbRogaland42
mestSMResultat
Vossagampen 2018Voss ILHordaland34
nærU
u 34ma 20.8Klubbkarusell løp 4 - GrudaskogenGanddal ILRogaland71
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 7Lillomarka OLAkershus og Oslo88
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
ti 21.8Sprintcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland143
nærS
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold172
nærM
21.8*
Individuelle løyper for voksneStavanger OrienteringsklubbRogaland28
nærM
21.8*
Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland37
nærM
21.8*
NØK-karusell, løp 4Hedmark
Ålen IL
Hedmark
Sør-Trøndelag
36
nær
F
M
20.8*
Starttider
Saltenkarusell 11 - KlungsetBodø og Omegn IF OrienteringNordland34
nærM
20.8*
Lagskonkuranse/Ungdomstafett - SørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland26
nærSM
21.8*
Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4Nittedal OLAkershus og Oslo8
nær
F
M
21.8*
Vis ruter i Livelox
Østmarka Open - Løp 1Østmarka OKAkershus og Oslo26
nær
F
M
21.8*
Klubbmesterskap, Skien OK og POLPorsgrunn OLTelemark72
nærL
20.8
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKVest-Agder60
nær
F
M
20.8*
Le Tour de Glåmdal 5 / o-karusell 7Eidskog OLHedmark7
nærM
19.8
on 22.8OSI/GeoForm Rankingløp 12 - Maridalsalpene på tversOslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærLVis ruter i Livelox
AAOK-karusellen løp 8Froland ILAust-Agder39
nær
F
M
21.8
Førde IL Nærløp Angedalen skuleFørde ILSogn og Fjordane1
nærM
22.8*
Klubbranking 5Samnanger ILHordaland0
nærL
22.8*
KvitfjellRingebu-Fåvang Skiklubb
Tormod Skilag
Oppland-
nærM
Raumar O-karusell 7Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
VestMjøsa-cup 5Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland37
nær
F
M
21.8
to 23.8Nordmarkskarusellen løp nr 4Kjelsås ILAkershus og Oslo-
nær
F
M
20.8
Vannbassengene Klubbranking Egersund OKRogaland8
nærM
23.8*
Grenlandskarusellen 10Porsgrunn OLTelemark23
nærL
22.8
Klubbkamp / KlubbmesterskapOppsal OrienteringAkershus og Oslo79
nærM
21.8
Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OLSandefjord OKVestfold70
nærS
20.8
Vis ruter i LiveloxStarttider
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILOppland0
nærL
22.8
STOK Ungdomsløp 6Malvik ILSør-Trøndelag89
nærM
21.8*
Råtasskarusellen 2018 #9Indre Østfold OKØstfold7
nærM
22.8
fr 24.8Midt-Norsk Mesterskap, sprintWing OKSør-Trøndelag417
nasjS
22.8
lø 25.8Folloløpet med KM lang og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo457
kretsL
23.8*
KM LangdistanseAlta OLFinnmark8
kretsL
22.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
49
kretsL
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)IL GularHordaland138
nasjM
22.8*
Midt-Norsk Mesterskap - LangdistanseFreidigSør-Trøndelag518
nasjL
22.8
Vis ruter i Livelox
Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6OL Tønsberg og omegnVestfold137
kretsL
21.8
KM langdistanse og PWT-cupEiker OLBuskerud223
kretsL
24.8*
Flex-o-løp, Tømmeråsen ØstHarstad OLTroms6
nær
F
M
24.8
NM PreOFossekallen ILBuskerud22
LPre
nasjP
22.8
sø 26.8KM stafett FinnmarkAlta OLFinnmark5
kretsSM
23.8
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAust-Agder
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
47
kretsM
22.8
Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018)IL GularHordaland133
nasjL
22.8*
KM Stafett - Østfold og Oslo og Akershus individuelt tilbudTrøsken ILØstfold13
nærM
21.8
KM Stafett - Østfold og Oslo og AkershusTrøsken ILØstfold60
nasjSL
21.8
Midt-Norsk Mesterskap - StafettFreidigSør-Trøndelag138
nasjSM
22.8
Vis ruter i Livelox
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasserFreidigSør-Trøndelag17
nærM
25.8*
Vis ruter i Livelox
KM stafett - Individuelle klasserEiker OLBuskerud16
kretsM
24.8*
KM stafettEiker OLBuskerud75
kretsSM
24.8*
MjølnerløpetElverum OKHedmark54
kretsM
22.8
NM TempOFossekallen ILBuskerud13
Pre
nasjT
22.8
2-manns stafettHarstad OLTroms2
nærSS
23.8
Direkteløype og N-åpen 26. augustHarstad OLTroms0
nærS
23.8
Jubileumsjakta - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 7OL Tønsberg og omegnVestfold100
kretsM
21.8
u 35ma 27.8NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
Råtassløp #3Nydalens SKAkershus og Oslo12
nærL
24.8
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 8Lillomarka OLAkershus og Oslo7
nær
F
M
27.8*
ti 28.8Pokalkamp 6 BergenÅrstad ILHordaland45
nærM
27.8*
Vestfold Høstcup 3Lardal OLVestfold66
nærM
26.8*
KlubbkampUngdomscupEgersund OKRogaland8
nærM
28.8*
3. sprintløp/nybegynnerkarusellen - FitjarFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
28.8*
Saltenkarusell 12 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland7
nærM
27.8*
Sport8serien løp 4Fredrikstad SKØstfold30
kretsM
26.8
Klubbkarusell 7 BrakahaugHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
28.8*
Østmarka Open - Løp 2Østmarka OKAkershus og Oslo10
nær
F
M
28.8*
on 29.8TunebuhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Førde IL Nærløp Vasslia KråkenesmarkaFørde ILSogn og Fjordane0
nærM
29.8*
Nammo-Cup 4Raufoss IL Orientering
Ringsaker OK
Oppland
Hedmark
53
nærS
27.8*
Raumar O-karusell 8Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13Bækkelagets SKAkershus og Oslo15
nærM
27.8
to 30.8Nordmarkskarusellen - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nærM
Grenlandskarusell løp 11 Skien OKTelemark0
nærL
29.8*
Karusell 4Ålgård OrienteringRogaland-
nærM
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
STOK Ungdomsløp nr 7Nidarøst OKSør-Trøndelag15
nærS
28.8*
fr 31.8Km-sprintTverlandet ILNordland17
kretsS
27.8
Sprint SogndalSogndal ILSogn og Fjordane1
krets
F
S
29.8
lø 1.9KM lang/TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag8
mestL
27.8
KM Langdistanse SogndalSogndal ILSogn og Fjordane0
kretsL
30.8
KM mellomdistanseInderøy ILNord-Trøndelag1
kretsM
29.8
KM sprint/ mellom langKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM-langBodø og Omegn IF OrienteringNordland15
kretsL
27.8
KM Langdistanse Hedmark og Oppland - Finndulten 2018Lunderseter ILHedmark24
kretsL
27.8
KM-lang Te-Ve/DrangedalsløpetDrangedal OLTelemark62
kretsL
28.8
KM Lang / TorridalsløpetTorridal ILVest-Agder5
kretsL
31.8
Prøve-VM Publikumsløp og KM-langØstfoldØstfold54
nasjL
27.8
KM MellomGanddal ILRogaland31
nærM
28.8*
KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018)Varegg FleridrettHordaland35
kretsL
29.8*
Øvergård-sprintenTromsTroms3
nærS
28.8*
ROOTS leir 1.-2. SeptemberStavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærM
27.8
sø 2.9ROOTS leir 1.-2. SeptemberStavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærM
27.8
KM stafett, Te/VeOK SkeidiTelemark2
kretsSL
28.8
KM-stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
kretsSL
27.8
KompisstafettenSamnanger ILHordaland0
nærSM
30.8*
Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellomØstfoldØstfold61
nasjM
27.8
KM stafett Te/Ve N-åpenOK SkeidiTelemark0
nærM
1.9*
GanddalsløpetGanddal ILRogaland12
nærL
29.8
Holleialøpet og PWT-cupModum OLBuskerud11
nærL
27.8
KM-Stafett Hedmark og OpplandBrandval/Kongsvinger OK
Hedmark
Oppland
Hedmark
Oppland
11
kretsSM
27.8
KM-ultralangIL Pasvik HaukFinnmark-
kretsU
KM Stafett (NTOK og STOK)OL TrollelgSør-Trøndelag1
kretsSM
29.8
KM Stafett, AAOK og VAOKBirkenes ILVest-Agder0
kretsSM
29.8
Myrefjell langdistanseMellembygd OLTroms1
nærL
28.8
SprintVelledalen ILMøre og Romsdal19
krets
F
S
1.9
u 36ma 3.9Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9Lillomarka OLAkershus og Oslo6
nær
F
M
3.9*
ti 4.9Sport8serien løp 5Indre Østfold OKØstfold18
nærL
2.9*
Sprintcup 4 BergenFana ILHordaland3
nærS
3.9*
OBIK 24/ AB løp 5 FossumFossum IFAkershus og Oslo-
nærM
Vestfold Høstcup 4Larvik OKVestfold53
nærS
2.9*
Klubbkamp/UngdomscupSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærM
3.9
Saltenkarusell 13 - StraumøyaBodø og Omegn IF OrienteringNordland5
nærM
3.9*
10. rankingløp Sunnhordland - LandåsenStord OrienteringHordaland1
nærL
3.9
SørlandskarusellenIL HøvdingenVest-Agder-
nær
F
M
Klubbkarusell 8 KattanakkHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
L
4.9*
Østmarka Open - Løp 3Østmarka OKAkershus og Oslo8
nær
F
M
4.9*
on 5.9AAOK-karusellen løp 9Øyestad IF allianseAust-Agder7
nær
F
M
4.9
SkårslåhaugenTormod SkilagOppland-
nærM
Foll-o-karusellen #5Hauketo IFAkershus og Oslo6
nærM
3.9
Førde IL Nærløp ByrkjeflotFørde ILSogn og Fjordane0
nærL
5.9*
Klubbranking 6Samnanger ILHordaland0
nærL
5.9*
Nord-Østerdalmesterskapet 2018Tynset IFHedmark-
nærM
2.9
Raumar O-karusell 9Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
VestMjøsa-cup 6 / KlubbmesterskapGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland4
nærM
3.9*
to 6.9Nordmarkskarusellen løp nr 6, OBIK løp nr 25Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærL
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiTelemark4
nærM
4.9
Ringerikskarusell Ringerike OLBuskerud-
nærM
Torsdagsløp nr. 14Rudsbygd ILOppland-
nærL
fr 7.9VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo145
nasjS
28.8
Tour de Trondheim, sprint, dag 1NTNUISør-Trøndelag7
kretsS
4.9
lø 8.9Tour de Trondheim, mellom (m/STOK u.løp), dag 2NTNUISør-Trøndelag6
kretsM
4.9
Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale)Snertingdal IF OrienteringOppland-
nærM
Vesterålen 2-dagers (KM Lang)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms2
kretsL
2.9
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo147
nasjL
28.8
Avslutningsløp PWT cupenBuskerudBuskerud-
nærM
Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018)Fitjar ILHordaland8
kretsM
5.9
So.cup og familiedagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
sø 9.9Tour de Trondheim, lang, dag 3NTNUISør-Trøndelag6
kretsL
4.9
SnertingdalsløpetSnertingdal IF OrienteringOppland9
kretsL
5.9
Vesterålen 2-dagers (KM Sprint)Sortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms2
kretsS
2.9
VeteranmesterskapetKolbotn og Skimt OL
Ås IL
Akershus og Oslo154
nasjM
28.8
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo31
kretsL
4.9
KM LangMolde og Omegn IFMøre og Romsdal0
kretsL
5.9
u 37ma 10.9NordhordlandskarusellenHordalandHordaland0
nærM
Vigreskogen KlubbmesterskapEgersund OKRogaland5
nærM
9.9
Tour of Lillomarka 2018 - Løp 10Lillomarka OLAkershus og Oslo5
nær
F
M
10.9*
ti 11.9Pokalkampfinale BergenBergens TFHordaland-
nærL
10.9*
SørlandskarusellenIL VindbjartVest-Agder-
nær
F
M
Vestfold Høstcup 5OL TrolloVestfold39
nærM
9.9*
4. sprintløp/nybegynnerkarusellenStord OrienteringHordaland-
nærS
Klubbkamp/Ungdomscup finale - BogafjellGanddal ILRogaland1
nærM
11.9*
NK5 - Nors RogalandHaugesund IL Orientering
Kopervik IL
Rogaland-
nærM
Østmarka Open - Løp 4Østmarka OKAkershus og Oslo7
nær
F
M
11.9*
on 12.9OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærM
SorperoaTormod SkilagOppland-
nærS
Førde IL Nærløp StakaldefossenFørde ILSogn og Fjordane-
nærM
Raumar O-karusell 10Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
VestMjøsa-cup 7Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland1
nærM
10.9
to 13.9Nordmarkskarusellen - ekstraløpIL KollAkershus og Oslo-
nærM
NM langdistanseVegårshei ILAust-Agder98
mestL
2.9
Treningsløp nr. 15Lillehammer OKOppland0
nærM
3.9
Grenlandskarusellen 13Porsgrunn OLTelemark4
nærL
12.9
fr 14.9NM publikumsløpVegårshei ILAust-Agder3
nærM
13.9
NM mellom kvalifiseringVegårshei ILAust-Agder71
mestM
2.9
lø 15.9Sport8serien finaleHalden SKØstfold-
nærL
NM mellomdistanse finalerVegårshei ILAust-Agder58
mestM
2.9
sø 16.9Hemingsprinten m/finale Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
nasjM
10.9
O-løpStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Ranking -Sprintløp Stavanger SentrumStavanger OrienteringsklubbRogaland1
kretsS
11.9
NM stafettVegårshei ILAust-Agder7
mestSL
2.9
Stokke ILStokke ILVestfold-
nærM
KlubbmesterskapFossekallen ILBuskerud-
nærM
13.9
u 38ma 17.9Fotland Klubbranking Egersund OKRogaland-
nærM
Klubbkarusell løp 5 - SandvedGanddal ILRogaland1
nærS
17.9*
NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland-
nærM
Skumringskampen , løp 1 Asker SkiklubbAkershus og Oslo-
nærMN
ti 18.9Sprintcup 5 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærS
17.9*
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder-
nær
F
S
Vestfold Høstcup 6Hedrum OLVestfold37
nærS
16.9*
Saltensprint 3 - BodøsjøenBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærS
17.9*
Nærløpskarusellen 8 ÅrabrotHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
L
18.9*
Østmarka Open - Løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo6
nær
F
M
18.9*
on 19.9AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder3
nær
F
M
18.9
Raumar O-karusell 11Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp1Nydalens SKAkershus og Oslo11
nærMN
17.9
to 20.9Grenlandskarusell løp 14Skien OKTelemark2
nærL
20.9*
Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKOppland0
nærM
10.9

Annonser

IOF Eventor