Norsk Orientering

Terminliste

103 arrangement treff mellom 17.09.2018 og 19.10.2018 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 38ma 17.9Klubbkarusell løp 5 - SandvedGanddal ILRogaland51
nærSVis ruter i LiveloxResultat
NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland20
nærMResultat
Skumringskampen , løp 1 Asker SkiklubbAkershus og Oslo73
nærMNResultat
Haugstadskogen Klubbranking Egersund OKRogaland29
nærM
ti 18.9OK Sør klubbmesterskapOK SørVest-Agder16
nærMResultat
Sprintcup 5 BergenOs OrienteringsklubbHordaland75
nærSResultat
SørlandskarusellenOK SørVest-Agder49
nær
F
SResultat
Vestfold Høstcup 6Hedrum OLVestfold165
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Saltensprint 3 - BodøsjøenBodø og Omegn IF OrienteringNordland23
nærS
Nærløpskarusellen 8 ÅrabrotHaugesund IL OrienteringRogaland35
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Østmarka Open - Løp 5Østmarka OKAkershus og Oslo79
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
on 19.9Postplukkmesterskap for Lillomarka O-lagLillomarka OLAkershus og Oslo40
nærS
AAOK-karusellen løp 10IL ImåsAust-Agder60
nær
F
M
Raumar O-karusell 11Raumar OrienteringAkershus og Oslo42
nærMResultat
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp1Nydalens SKAkershus og Oslo234
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Nattkøpp løp 2Løten o-lagHedmark26
nærLNResultat
to 20.9Grenlandskarusell løp 14Skien OKTelemark37
nærL
20.9*
Vis ruter i Livelox
Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKOppland3
nærM
19.9
Råtasskarusellen 2018 # 13Indre Østfold OKØstfold10
nærS
19.9
fr 21.9Norgescup sprintSandefjord OKVestfold297
intS
19.9
Vis ruter i LiveloxStarttider
lø 22.9KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo23
nærU
20.9
Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 1Sandefjord OKVestfold80
intM
19.9
Vis ruter i LiveloxStarttider
Norgescup junior mellom + O-idolSandefjord OKVestfold358
nasjM
19.9
Vis ruter i LiveloxStarttider
Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg)Sandefjord OKVestfold227
nærM
20.9
Vis ruter i Livelox
Finn Skedsmos minneløp 2018Hadeland OLOppland62
nærL
20.9
Vis ruter i Livelox
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland29
kretsU
21.9*
OSI/GeoForm Rankingløp 16Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
O-troll-leir for ØstfoldOK MossØstfold40
nærLM
20.9
KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane4
kretsLN
20.9
KM natt TromsIL BUL-TromsøTroms13
kretsMN
20.9
sø 23.9Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 2Sandefjord OKVestfold73
intM
19.9
Vis ruter i Livelox
O-troll-leir for ØstfoldOK MossØstfold40
nærLM
20.9
NM junior stafettSandefjord OKVestfold94
mestSL
19.9
Vis ruter i Livelox
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag13
nasjSM
22.9*
Klubbmeisterskap Samnanger ILHordaland0
nærL
23.9*
KM UltralangIL BUL-TromsøTroms27
kretsU
20.9
Vis ruter i Livelox
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane6
kretsL
20.9
u 39ma 24.9NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
Fotland Klubbranking Egersund OKRogaland18
nærM
24.9*
Skumringskampen, Løp 2Røyken OLBuskerud17
nærMN
23.9
ti 25.9Sprintcupfinale BergenTIF VikingHordaland24
nærS
24.9
Vestfold Høstcup 7OL Tønsberg og omegnVestfold61
nærM
23.9*
Hjalmarkarusellen 1Skien OKTelemark2
nærM
25.9*
KlubbmesterskapHaugesund IL OrienteringRogaland10
nær
F
M
25.9*
Saltensprint 4 - Grønnåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland7
nærS
24.9*
Longyearbyen 25.09Svalbard TurnTroms0
nærS
23.9
NattpottaØstmarka OKAkershus og Oslo4
nærMN
24.9
on 26.9Gimse by Night, fellesstartMelhus ILSør-Trøndelag22
nærMN
23.9
Vis ruter i Livelox
Eiktunet NattGjø-Vard OLOppland8
nærSN
24.9*
Nattkøpp løp 3OL Vallset/StangeHedmark2
nærLN
25.9*
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp2Nydalens SKAkershus og Oslo45
nærMN
24.9
KM NattSarpsborg OLØstfold23
nasjL
21.9
to 27.9Pollicup 1OK SkeidiTelemark3
nærS
25.9
fr 28.9ROOTS-leirHaugesund IL OrienteringRogaland2
nærL
26.9
KM NattVikebygd IL
Vindafjord OL
Rogaland22
kretsLN
24.9
lø 29.9ROOTS-leirHaugesund IL OrienteringRogaland2
nærL
26.9
BlodsmakenAlta OLFinnmark7
nærL
24.9
Over SkauenEiker OLBuskerud12
nærU
25.9*
OSI/GeoForm Rankingløp 17 IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærL
Furugampen 2018Hamar OKHedmark23
kretsM
26.9
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark61
kretsL
25.9
Kretsløp sprintHaugesund IL OrienteringRogaland31
kretsS
24.9
sø 30.9ROOTS-leirHaugesund IL OrienteringRogaland2
nærL
26.9
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
kretsL
O-karusell 7, åpen ultralangdistanseVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
Ringreven individuelle klasserRingsaker OKHedmark0
kretsM
28.9
RingrevenRingsaker OKHedmark0
kretsSM
25.9
VM (Vesteråls-mesterskap) - fellesstartSortland OL - Orientering
Stokmarknes OL
Troms-
nærL
HOK-rankingfinale 2018Fana ILHordaland15
kretsM
26.9*
PoengjaktaPorsgrunn OLTelemark9
nærM
26.9
u 40ma 1.10Bakkebø Klubbranking Egersund OKRogaland14
nærM
1.10*
Klubbmesterskap Ganddal IL - ØksnevadskogenGanddal ILRogaland28
nærM
1.10*
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærS
Skumringskampen, Løp 3Røyken OLBuskerud6
nærMN
30.9
ti 2.10Hjalmarkarusellen 2Skien OKTelemark0
nærM
2.10*
Nattløp - Arlia / FrosktjernBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærMN
on 3.10Harry Lagerts Nattcup 2018 BonusNydalens SKAkershus og Oslo3
nærMN
1.10
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag0
nærLN
30.9*
to 4.10Pollicup 2OK SkeidiTelemark2
nærS
2.10
fr 5.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
nærM
KM Natt Telemark kretsIL HaukenTelemark-
kretsLN
KM nattSteinkjer OKNord-Trøndelag1
kretsMN
2.10
KM nattLøten o-lagHedmark2
kretsLN
3.10
lø 6.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
Kjempesprekken 2018Oslostudentenes IKAkershus og Oslo0
nærU
sø 7.10
u 41ma 8.10Skumringskampen, Løp 4Lierbygda OLBuskerud7
nærLN
7.10
ti 9.10KM natt VAOK/AAOKAust-Agder
Søgne og Songdalen OK
Aust-Agder
Vest-Agder
-
kretsLN
NattløpTverlandet ILNordland-
nærSN
KM Natt AOOKBækkelagets SKAkershus og Oslo8
kretsMN
5.10
on 10.10Raumar nattløpRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
Nammo-cup 2018, Etappe 6 (test-arrangement)Lillehammer OKOppland-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3Nydalens SKAkershus og Oslo3
nærMN
8.10
to 11.10Pollicup 3OK SkeidiTelemark0
nærS
9.10
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærMN
fr 12.10
lø 13.10NM natt + jaktstart søndag, dag 1, Natt NM 2018Asker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
68
mestLN
1.10
Lillomarka Nord/SørIL GeoForm
Lillomarka OL
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo4
nær
F
U
11.10
RondslitetRond OLOppland4
nærL
12.10
AAOK-karusellen løp 11Hisøy OKAust-Agder-
nær
F
S
12.10
sø 14.10NM natt + jaktstart søndag, dag 2 jaktstartAsker Skiklubb
Sturla, IF
Akershus og Oslo
Buskerud
61
mestM
1.10
MarummilaSandefjord OKVestfold-
nærL
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nasjL
u 42ma 15.10
ti 16.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark1
nærM
16.10*
Nattløp - VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærMN
on 17.10Nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp4Nydalens SKAkershus og Oslo2
nærMN
15.10
to 18.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark0
nærS
16.10
Nattugla - RingerikeRingerike OLBuskerud-
nærMN
fr 19.10Nattløpet i Grimstad 2018IL ImåsAust-Agder1
nær
F
MN
18.10

Annonser

IOF Eventor