Klasse: test | ||||||||||
Klasse: D21 | ||||||||||
1 | Emma Johansson | NTNUI | 37:48 | |||||||
2 | Silje Uhlen Maurset | NTNUI | 43:37 | |||||||
2 | Silje Uhlen Maurset | NTNUI | 43:37 | |||||||
4 | Guro Torpe | NTNUI | 43:52 | |||||||
5 | Maren Jansson Haverstad | Konnerud IL | 43:58 | |||||||
6 | Ingrid Berge | NTNUI | 47:06 | |||||||
7 | Sara Profors | Frol IL | 47:57 | |||||||
8 | Elen Katrine Skjerve | Frol IL | 48:09 | |||||||
9 | Mathilde Korvald Skaare | NTNUI | 51:11 | |||||||
10 | Sølvi Fossøy | NTNUI | 54:28 | |||||||
11 | Toril Nes | NTNUI | 1:02:02 | |||||||
12 | Marit Isachsen | Asker Skiklubb | 1:02:04 | |||||||
13 | Hanne Vefsnmo | NTNUI | 1:03:36 | |||||||
14 | Elise Taylor Spets | Frol IL | 1:09:56 | |||||||
15 | Randi Johanne Skjerve | Frol IL | 1:34:51 | |||||||
DSQ | Helen Palmer | Wing OK | 32:01 | |||||||
Klasse: D35 | ||||||||||
Klasse: D 17-20 | |||||||||||
1 | Karen Oline Kolstad | Freidig | 36:36 | ||||||||
2 | Solveig Blandkjenn | NTNUI | 47:38 | ||||||||
3 | Marte Fallbakken Berge | Løten OL | 50:18 | ||||||||
Klasse: D 15-16 | |||||||||||
1 | INGEBORG EIDE | BYÅSEN | 47:24 | ||||||||
2 | Emma Arnesen | Byåsen IL | 51:08 | ||||||||
3 | Marte Hoff Hagen | Byåsen IL | 52:10 | ||||||||
4 | Gina Mølnvik | Freidig | 57:50 | ||||||||
5 | Ane Svegård Bye | Byåsen IL | 59:06 | ||||||||
6 | Pia Blake | Byåsen IL | 1:08:02 | ||||||||
Klasse: H21 | |||||||||||
1 | Torgeir Nørbech | IL Tyrving | 44:50 | ||||||||
2 | Torkil Eide Solstad | NTNUI | 47:07 | ||||||||
3 | Simen Aamodt | NTNUI | 47:15 | ||||||||
4 | Håvard Vassenden | Frol IL | 48:33 | ||||||||
5 | Jon Aukrust Osmoen | NTNUI | 49:10 | ||||||||
6 | Bård Nonstad | OL Trollelg | 50:14 | ||||||||
7 | SAMUELSEN JAREN ØYSTEIN | NTNUI | 52:12 | ||||||||
8 | Terje Maroni | Byåsen IL | 52:22 | ||||||||
9 | Ståle Gjelsten | NTNUI | 53:25 | ||||||||
10 | Stian Bergersen | NTNUI | 53:39 | ||||||||
11 | Erik Gustafsson | NTNUI | 55:33 | ||||||||
12 | Per Wiréhn | Byåsen IL | 56:11 | ||||||||
13 | Kjetil Okkenhaug | NTNUI | 56:22 | ||||||||
14 | Thomas Natvig Årstad | NTNUI | 57:18 | ||||||||
15 | Håvar Birkeland Stormoen | NTNUI | 57:37 | ||||||||
16 | Roar Skulbørstad | OL Trollelg | 58:11 | ||||||||
17 | Hans Petter Mathisen | NTNUI | 58:12 | ||||||||
18 | Morten Urdal Bakke | NTNUI | 58:22 | ||||||||
19 | Espen Jakobsen | NTNUI | 59:07 | ||||||||
20 | Mathias Stensland Lillevold | NTNUI | 1:00:26 | ||||||||
21 | Erling Grammeltvedt | NTNUI | 1:01:07 | ||||||||
22 | Morten Severin Saue | IL Tyrving | 1:01:13 | ||||||||
23 | Isak Bergset | NTNUI | 1:01:34 | ||||||||
24 | Øystein Haug | Frol IL | 1:02:24 | ||||||||
25 | AAS SVALAND HENRIK | NTNUI | 1:02:59 | ||||||||
26 | Vegard Blomseth Johnsen | NTNUI | 1:03:36 | ||||||||
27 | Fredrik Steinsvik | NTNUI | 1:04:05 | ||||||||
28 | Hallvard Nordbrøden | NTNUI | 1:05:30 | ||||||||
29 | Ulf Forseth Indgaard | Frol IL | 1:05:34 | ||||||||
30 | Knut Sveinung Rekaa | NTNUI | 1:05:40 | ||||||||
31 | Martin Klícha | NTNUI | 1:05:55 | ||||||||
32 | Fredrik Omdal | NTNUI | 1:07:10 | ||||||||
33 | Mikal Brastad Larsen | NTNUI | 1:07:55 | ||||||||
34 | Håvard Berget | NTNUI | 1:09:57 | ||||||||
35 | Joakim Prestmo | Bækkelagets SK | 1:12:12 | ||||||||
36 | Jørgen Fiskum | Frol IL | 1:14:37 | ||||||||
37 | Espen Stornes | NTNUI | 1:28:36 | ||||||||
38 | Agnar Renolen | Wing OK | 1:31:33 | ||||||||
DSQ | Simon Moyon | NTNUI | 1:49:19 | ||||||||
Klasse: H35 | ||||||||||
1 | Jostein Mårdalen | Freidig | 36:17 | |||||||
2 | Jørgen Tegdan | OL Trollelg | 36:39 | |||||||
3 | Jens Even Storhov | Freidig | 39:08 | |||||||
4 | Geir Paulsen | OL Trollelg | 44:00 | |||||||
5 | Kjell Baardsgaard | OL Trollelg | 45:20 | |||||||
6 | Bård Øyvind Solberg | Stjørdals-Blink Orientering | 50:11 | |||||||
7 | Haakon Arnesen | Byåsen IL | 50:15 | |||||||
8 | Kurt Amundsen | Wing OK | 50:38 | |||||||
9 | Øyvind Schjelderup | Freidig | 53:45 | |||||||
10 | Jan Erik Ledal | OL Trollelg | 55:18 | |||||||
11 | Bjørn P. Løvås | OK Nidarøst | 1:05:12 | |||||||
DSQ | Per Ivar Skinderhaug | Wing OK | 1:04:28 | |||||||
Klasse: H 17-20 | ||||||||||
1 | Andreas Sølberg | OL Trollelg | 34:37 | |||||||
2 | Ove Baardsgaard | OL Trollelg | 35:27 | |||||||
3 | Harald Kalager | Asker Skiklubb | 41:34 | |||||||
DSQ | Håkon Selmer | Freidig | 36:28 | |||||||
Klasse: H 15-16 | |||||||||||
1 | Hallvard Seim Grøvlen | OL Trollelg | 34:05 | ||||||||
2 | Øyvind Wiggen | Byåsen IL | 35:28 | ||||||||
3 | Rein Helle Mårdalen | Freidig | 37:09 | ||||||||
4 | Olav Andreas Remmen | OL Trollelg | 40:25 | ||||||||
5 | Henrik Nielsen Solberg | Stjørdals-Blink Orientering | 43:03 | ||||||||
6 | Arvid Lyngstad | Wing OK | 47:03 | ||||||||
7 | Øystein Krogstie | Freidig | 51:02 | ||||||||
8 | Brage Jørum | Byåsen IL | 54:30 | ||||||||
9 | Asbjørn Midtbø | Wing OK | 58:35 | ||||||||
10 | Johannes Midtbø | Wing OK | 1:04:10 | ||||||||
DSQ | Nils Ola Kvam | Freidig | 50:05 | ||||||||
Klasse: H 10-14 Parløp | ||||||||||
1 | Håvard Eidsmo | Freidig | 20:23 | |||||||
1 | Magnus Gjersvold Haug | Freidig | 20:23 | |||||||
3 | Even Svegård Bye | Byåsen IL | 24:36 | |||||||
4 | Leif Blake | Byåsen IL | 24:37 | |||||||
5 | Osker Spets Storhov | Freidig | 25:47 | |||||||
6 | Simen Spets Storhov | Freidig | 25:49 | |||||||
7 | Adrian Opheim | Freidig | 31:55 | |||||||
8 | Mathias Vindal | Wing OK | 31:58 | |||||||
Klasse: D 10-14 Parløp | ||||||||||
1 | Helga Stenvik | Byåsen IL | 24:40 | |||||||
2 | Ragnhild Eide | Byåsen IL | 29:08 | |||||||
3 | Marie Bakken Sørensen | Freidig | 29:09 | |||||||
4 | Emilie Liabakk Eriksen | Byåsen IL | 32:05 | |||||||
4 | Line Sølberg | IL Leik | 32:05 | |||||||
Klasse: H50 | |||||||||||
1 | Jostein Alvestad | Wing OK | 44:10 | ||||||||
2 | Nils Olav Vennevik | Freidig | 1:00:11 | ||||||||
3 | Øistein Åsmul | OL Trollelg | 1:08:34 | ||||||||
4 | Roar Forbord | Malvik IL | 1:13:00 | ||||||||
Klasse: D50 | |||||||||||
Antall deltagere: 108