Norsk Orientering

Aktivitet: O-troll leire i AOOK 1 - 2 september 2018

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet O-troll leire i AOOK 1 - 2 september 2018
Arrangør Akershus og Oslo
Informasjon

AOOK i samarbeid med Oppsal orientering, Nydalens SK og Raumar orientering arrangerer O-troll leire i 3 regioner i kretsen helgen 1 - 2 september 2018.

Region 1 Oppsal orientering                innbydelse her
Region 2 Nydalens SK                        innbydelse her
Region 3 Raumar orientering              innbydelse her

Hvilken region din klubb hrer til finner du på oversiktien her

Påmeldingsfrist onsdag 29 august 2018 klokken 23:59
Starttid lørdag 1 september 2018
Kontaktperson Dag Kolberg
Antall påmeldinger 127

Påmeldinger

Navn Navn Påmelding i region Deltakere Spesielle allergier
Mathias Birkelund Asker Skiklubb Region 2 Nydalens SK Utøver
Kjetil Kjernsmo Asker Skiklubb Region 2 Nydalens SK Leder
Synne Kjernsmo Asker Skiklubb Region 2 Nydalens SK Utøver Cøliaki (tåler ikke gluten)
Mina Ludvigsen Asker Skiklubb Region 2 Nydalens SK Utøver
Una Nastad Asker Skiklubb Region 2 Nydalens SK Utøver
Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb Region 2 Nydalens SK Utøver
Thomas Olsen Asker Skiklubb Region 2 Nydalens SK Leder
Mikkel Rastad Asker Skiklubb Region 2 Nydalens SK Utøver
Astrid Ytterbø Asker Skiklubb Region 2 Nydalens SK Utøver
Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb Region 2 Nydalens SK Utøver
Håkon Meland-Tangen Bækkelagets SK Region 1 Oppsal orientering Leder
Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK Region 1 Oppsal orientering Utøver
Sivert Høilund Dragseth Fet OL 3 Raumar orientering Utøver
Jørgen Ler Fet OL 3 Raumar orientering Utøver
Mons Sætre Lorentsen Fet OL 3 Raumar orientering Utøver
Gaute Skjønhaug Fet OL 3 Raumar orientering Utøver
Filip Suckanski Fet OL 3 Raumar orientering Utøver
Karsten Tønsberg Fet OL 3 Raumar orientering Utøver
Per-Jacob Ølstad Fet OL Leder
Sigmund Ølstad Fet OL 3 Raumar orientering Utøver
Arild Andresen Fossum IF Region 2 Nydalens SK Leder
Elise Nilsen Berg Fossum IF Region 2 Nydalens SK Utøver
Mille Conradi Fossum IF Region 2 Nydalens SK Utøver
Olav Grevstad Fossum IF Region 2 Nydalens SK Utøver
Fredrik Grønseth Fossum IF Region 2 Nydalens SK Utøver
Alida Hertzenberg Fossum IF Region 2 Nydalens SK Utøver
Charlotte Hopsnes Fossum IF Region 2 Nydalens SK Utøver
Johan Michelsen Fossum IF Region 2 Nydalens SK Leder
Malin Michelsen Fossum IF Region 2 Nydalens SK Utøver
Mikkel Michelsen Fossum IF Region 2 Nydalens SK Utøver
Silje Andresen Skotte Fossum IF Region 2 Nydalens SK Utøver
Ask Felland Sætnan Fossum IF Region 2 Nydalens SK Utøver
Anders Vik Vierli Fossum IF Region 2 Nydalens SK Utøver
Johanna Widmaier Fossum IF Region 2 Nydalens SK Utøver
Kristine Woldene Fossum IF Region 2 Nydalens SK Utøver
Lukas Jones Arnesen Heming Orientering Region 2 Nydalens SK Utøver
Paula Berstad Heming Orientering Region 2 Nydalens SK Leder
Silja Berstad Heming Orientering Region 2 Nydalens SK Utøver Gluten
Ingrid Merete Jebsen Heming Orientering Region 2 Nydalens SK Utøver
Erle Lund-Iversen Heming Orientering Region 2 Nydalens SK Utøver
Aksel Victor Sanchis Heming Orientering Region 2 Nydalens SK Utøver
Rasmus Vik Vierli Hisøy OK Region 2 Nydalens SK Utøver
Ole Morten Mikkelsen IL Koll 3 Raumar orientering Leder
Teodor Nysæther Mikkelsen IL Koll Utøver
Marius Juell Larsen IL Tyrving Region 2 Nydalens SK Utøver
Jonas Mayer IL Tyrving Region 2 Nydalens SK Utøver
Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL Region 1 Oppsal orientering Utøver
Håvard Harstad Kolbotn og Skimt OL Region 1 Oppsal orientering Leder
Solvår Kvedalen Kolbotn og Skimt OL Region 1 Oppsal orientering Leder
Susanne Kvedalen Kolbotn og Skimt OL Region 1 Oppsal orientering Utøver
Sigurd Olaisen Kolbotn og Skimt OL Region 1 Oppsal orientering Utøver
Silas Mestad Hansen Lillomarka OL Region 1 Oppsal orientering Utøver
Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL Region 1 Oppsal orientering Utøver
Bjørn Wangensteen Lillomarka OL Region 1 Oppsal orientering Leder
Boye Wangensteen Lillomarka OL Region 1 Oppsal orientering Utøver
Benjamin Buhler Måren OK Region 1 Oppsal orientering Utøver Ingen
Håvard Endresen Måren OK Region 1 Oppsal orientering Utøver
Malin Gjetanger Måren OK Region 1 Oppsal orientering Utøver
Jens Kjær Jørgensen Måren OK Region 1 Oppsal orientering Leder
Lilja Celina Kjær Jørgensen Måren OK Region 1 Oppsal orientering Utøver
Sofie Kjær Jørgensen Måren OK Region 1 Oppsal orientering
Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK Region 1 Oppsal orientering Utøver Ingen
Mariane Cecilie Stensby Måren OK Region 1 Oppsal orientering Leder
Ulla Lunøe Akselsen Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Even Angell-Petersen Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Leder
Andreas N. Aspelund Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Atanaska Bedeleva Nydalens SK Region 2 Nydalens SK spiser ikke kjøtt (bare fisk)
Birk Bosrup Kvalbein Blyverket Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Inka M. Boldingh Debernard Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Eskil Hafskjold Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Runar Hafskjold Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Leder
Sondre Hafskjold Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Alma Rygh Holten Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Boiana Iordanova Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver Spiser ikke kjøtt (bare fisk)
Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Rasmus Mackenzie Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Josefine Oraug Rygh Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Otto Schjølberg-Henriksen Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Idun Skjerve-Hansen Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Per Noah Sommerhein Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Clara Weisz Nydalens SK Region 2 Nydalens SK Utøver
Aksel Nikolai Aubert Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver Ingen
Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Mari Kalleson Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Åse Lurås Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Kasper Krohn Mørland Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Leder
Eskil Olaussen Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Frøydis Olaussen Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Leder
Sondre Olaussen Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Wiona Resvoll Skaug Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Gabriel Solem Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Ester Sørbrøden Stokset Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Eivind Vågsnes Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Sigve Vågsnes Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Leder
Christoffer Ånensen Oppsal Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Hedda Aarstad Raumar Orientering 3 Raumar orientering Utøver
Jakob Ramse Dønåsen Raumar Orientering 3 Raumar orientering Utøver
Eline Eggen Andreassen Raumar Orientering 3 Raumar orientering Utøver
Martin Finstad Paulsberg Raumar Orientering 3 Raumar orientering Utøver
Kristin Haugen Øgaard Raumar Orientering 3 Raumar orientering Utøver
Lene Kinneberg Raumar Orientering 3 Raumar orientering Leder
Per Magnus Lynne Raumar Orientering 3 Raumar orientering Utøver
Jenny Ringkilen Johansen Raumar Orientering 3 Raumar orientering Utøver
Erik Dehli Saxhaug Raumar Orientering 3 Raumar orientering Utøver
Oline Soma Slåstad Raumar Orientering 3 Raumar orientering Utøver
Mina Øsmundset Raumar Orientering 3 Raumar orientering Utøver
Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering Region 1 Oppsal orientering Leder
Tellev Grindflek Ås-NMBU Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Eli Moe Ås-NMBU Orientering Region 1 Oppsal orientering Leder
Akvile Petrakova Ås-NMBU Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver
Sigurd Storaunet Ås-NMBU Orientering Region 1 Oppsal orientering Utøver rå eple og gulrot
Martine Berg-Olsen Østmarka OK 3 Raumar orientering Utøver
Leah Hanneborg Østmarka OK 3 Raumar orientering Utøver Cøliaki
Mira Hanneborg Østmarka OK 3 Raumar orientering Utøver
Ingrid Jarstadmarken Price Østmarka OK 3 Raumar orientering Utøver
Katrina Jarstadmarken Price Østmarka OK 3 Raumar orientering Utøver
Hilde Jarstadmarken Østmarka OK 3 Raumar orientering Leder
Pernille Sundt Lyngøy Østmarka OK 3 Raumar orientering Utøver

Annonser

IOF Eventor